1000-1250 TL oyuncu faresi önerisi

Bütçe
1250
XTRFY m42'ye bakabilirsin. Performansı, kalitesi, hissi çok iyi. Elimde kablosuz Viper V3 ve Dareu A950 4K var yine de çoğu zaman m42'yi kullanıyorum.
Claw grip dediğin için farenin düz şekli ve arkası değiştirilen tasarımı iyi olur.
M42 için bazı kaynaklarda bağlantı sorunu olduğunu duymuştum hocam. Yaşamış mıydınız?

Bir yorumda gördüm birisi hepsiburada'da farenin kablosundan için kablonun direncini hissediyorsunuz diyerekten kablosunu sevmemiş sizde de öyle bir şey var mı?
Yok tam tersi aslında. Asıl kablosuz farelerimi kablolu kullanırken kabloyu hissediyorum. M42'nin kablosu yok gibi. YouTube'dan M42 Review yazıp bakabilirsin.
Bu arada almayı düşünürsen Connectgame'in sitesinde daha ucuz. Ben direkt oradan almıştım Hepsiburada yerine.

Yok tam tersi aslında. Asıl kablosuz farelerimi kablolu kullanırken kabloyu hissediyorum. M42'nin kablosu yok gibi. YouTube'dan M42 review yazıp bakabilirsin.
Bu arada almayı düşünürsen connectgame'in sitesinde daha ucuz. Ben direkt oradan almıştım Hepsiburada yerine.

Çok teşekkürler bir şey daha soracağım şu an N11 de 100 TL daha ucuz connect Game sitesine gore ve kargo bedava yine satıcı mağaza connectgame gösteriyor sizce nereden satın alayım?
Düzeltme: connectgame sitesindede kargo ücretsizmiş şimdi baktım

Çok teşekkürler bir şey daha soracağım şu an N11 de 100 TL daha ucuz connect Game sitesine gore ve kargo bedava yine satıcı mağaza connectgame gösteriyor sizce nereden satın alayım?
Düzeltme: connectgame sitesindede kargo ücretsizmiş şimdi baktım
Türkçe incelemesi de varmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kablosu tam paracord değil demiş ama dediğim gibi ben kullanırken sıkıntı yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı