GTX 750 vs Pirate Myth S

Bütçe
1500 tl

KeremKorkmaz

Decapat
Daha fazla  
Bu kadar eski, zaten güç hedefi 55 Watt olan bir kartta eğer hafıza aynıysa en ucuzunu alın.
Atom Bilişim'in sitesinde zaten sadece tek model var. İkisi aynı model yani.

Merhaba.
İnternette GTX 750 düz ve GTX 750 Pirate Myth S adıyla iki farklı model var.
Açıklamalarda yazılan özellikler aynı ama 100 TL fiyat farkı var. Hangisini almalıyım?
TURBOX Pirate Myth S Gtx750 Nvidia Gddr5 128bit Vga.dvi.hdmi Tek Fan 2gb Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Pirate Myth S.

Turbox Nvidia Geforce GTX 750 2 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Düz model.

Hiçbirini. Turbox yazan yerden kaçacaksın.

Bu ürünlere bu fiyatlar verilmez. İkinci el şansınız varsa 1500TL'ye HD7870 ya da 1050 kovalayabilirsiniz. İlla da sıfır alacağım derseniz 1030 almanız çok daha iyi.

Kesinlikle. 2 El 1050 (o bölgede varsa) ya da 0 1030 en iyisi. Ama 1030 GDDR5 olmak zorunda.

Bu kadar eski, zaten güç hedefi 55 Watt olan bir kartta eğer hafıza aynıysa en ucuzunu alın.
Atom Bilişim'in sitesinde zaten sadece tek model var. İkisi aynı model yani.
Teşekkürler
Bu ürünlere bu fiyatlar verilmez. İkinci el şansınız varsa 1500TL'ye HD7870 ya da 1050 kovalayabilirsiniz. İlla da sıfır alacağım derseniz 1030 almanız çok daha iyi.
Gt 1030 almayı düşündüm ama monitörümde sadece VGA girişi var ama 1030ların hiç birinde vga çıkışı yok. Dönüştürücü ile kullanırsam görüntü kalitesi ya da performans düşer diye endişeleniyorum

Teşekkürler

GT 1030 almayı düşündüm ama monitörümde sadece VGA girişi var ama 1030LARIn hiçbirinde VGA çıkışı yok. Dönüştürücü ile kullanırsam görüntü kalitesi ya da performans düşer diye endişeleniyorum

Düzgün bir dönüştürücü kayıpsız akıcılık ve görüntü sunar. Fiyat bilgisini pek bilmiyorum ama güvenilir olarak Teknobiyotik'den bulabilirsin diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı