GTX 750Ti CoD Black OPS 3 oynatır mı?

@Dede2 Hayır, 4GB RAM ile problemsiz oyun mümkün görünmüyor. Konuyu açan siz değilsiniz ama ekran kartınızı aynı kabul edip 8GB RAM'li sistem olarak hesapladığımda Medium-High arası çıkıyor. Yani resmi olarak 6GB, gerçekçi olarak 8GB RAM asgari ihtiyaç bu oyun için.

800x600 için belki ama arkadaş 1440p'yi sormuş. 1440p'de de 1080p'de de sıkıntı çıkacağını düşünüyorum.

Hocam ben 900x600 sandım pardon :) Arkadaş tasarımcı galiba. Her yiğit alamaz 2k Monitör :)

@Dede2 Hayır, 4GB RAM ile problemsiz oyun mümkün görünmüyor. Konuyu açan siz değilsiniz ama ekran kartınızı aynı kabul edip 8GB RAM'li sistem olarak hesapladığımda Medium-High arası çıkıyor. Yani resmi olarak 6GB, gerçekçi olarak 8GB RAM asgari ihtiyaç bu oyun için.

800x600 için belki ama arkadaş 1440p'yi sormuş. 1440p'de de 1080p'de de sıkıntı çıkacağını düşünüyorum.
O hesap ceza yedi bende ondan yeni hesap açtım yani konuyu açan benim aslında.

Kasmadan açma şansın yok gibi ama Youtube'da ki 4GB RAM CoD BO3 videolarını izlersen kasmanın nasıl olduğu hakkında fikir edinirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı