GTX 750Tİ vs R7 370

PSU'un kaç watt? Asus GTX950 STRIX GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı Şuan da indirimde ve PSU'nu belirtirsen bu senin için mükemmel bir tercih olabilir.

Bu kartı almanız için nedenler:
  • 750 Ti'dan rahat bir şekilde yüksek.
  • r7 370'den 5-15 FPS arası yüksek değerleri var.
  • Bu üstünlüklerin üzerine Shadow Play ile FPS kaybetmeden videolarını çok daha kaliteli bir hale getirebilirsin.
Bu arada kart (GTX 950) en fazla 90W güç tüketiyor.
750 Ti'ın TDP değeri 60W
R7 370'in TDP değeri 110 W
Sisteminizi detaylı bir şekilde belirtirseniz kaç watt tükettiğini hesaplayabilir, yardımcı olabilirim.
Eğer alamam diyorsanız siz bilirsiniz. Fakat biraz daha para biriktirip bütçenizi arttırmanızı öneririm. Zira sistem parçalarını çoğumuz tek sefer alıp uzun süre kullanıyoruz. Dediğim kartı alırsanız sizi uzun bir süre üzmeden performans verir.
Hocam dün ne kadar dı fiyati ürünün ?
Yoksa bu fiyat indirimli halimi ?

İndirimde olan bir ürünü bütçesini arttırıp almasının kendisi için daha yararlı olacağını ve aradaki farkları belirttim. Kalkıp da zorla aldırmadım o kartı. Saldırmak yerine biraz anlayışla bakın yorumlara.
Bu arada size saldırdığim falan da yok. Fakat 750 Ti ile GTX 950'nin fiyat araligi açık. Onun için söyledim. Yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye 750 Ti alıyorsun ki?
Güç tüketimini R7 370'e nazaran düşürüp, bir yandan da Shadow Play sayesinde R7 370'e yakın FPS'yi almak; üstüne de 150 lira kar etmek için olabilir mi?
@Çağatay_7950 Garantili bir kart almanı tavsiye ederim, 750 ti kötü bir kart değildir.

Güç tüketimini r7 370'e nazaran düşürüp, bir yandan da Shadow Play sayesinde r7 370'e yakın fps'yi almak; üstüne de 150 lira kar etmek için olabilir mi?
@Çağatay_7950 Garantili bir kart almanı tavsiye ederim, 750 ti kötü bir kart değildir.

Yakın FPS falan almaz.

50-60 TL daha katarsanız GTX 750 TI yerine R7 370 alabiliyorsunuz. "Ya arkadaş yayın yapacak. GTX 750 TI alsın" diyen arkadaşlara itafen. AMD ekran kartları ile yayın yapılamıyor mu? Hadi VR Adv falan kullansa anlarım GTX 750 TI önermenizi ama kullanım amacı belli. R7 370 her türlü alınır bu sisteme.

Kesinlikle Msı GTX 750 TI. Çünkü bende bu kartan alacam. Herkes memnun bana da önerdiler ben de sana önereyim. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı