GTX 750Tİ vs R7 370?

Fiyat performans sizce hangisi ?

• MSİ GTX 750 Ti

• MSİ R7 370 2G

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@"Furkan Emir" Herhalde ne dediğimi anlamadın ben o anakartı almasın demiyorum, arkadaş kendisi istemiyor. Bana kalsa ben işlemciyi İ3 4160 yapıp, ekran kartını R9 380 yaparım.
Anakart çok önemli bir faktör değil sonuçta rekor OC denemeleri yapılmayacak H81M-P33 yeterli gelecektir sonuçta.

i3 işlemci olabilir ama videoları izlediğimde oyunlarda fps düşmeleri donma sorunu olabiliyodu sıkıntı cıkarır mı ? sizce 4460 daha mantıklı değil mi ? cs go gta crysis3 bf4 gibi oyunları oynamak istiyorum. en üst düzeyde oynamak gibi bi isteğim yok önemli olan akıcı olması benim için.(low da oynamak istemşyorm tabi :) ) ağırlıklı olarak cs-go düsünüyorum .Birde 4160 içinden işlemci soğutucu cıkıyor mu ?

Sizin dediğinize göre Bir sistem topladım sizce nasıl ?

Dosya Ekleri

• asdsada.jpg
    asdsada.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 190
i3 işlemci olabilir ama videoları izlediğimde oyunlarda fps düşmeleri donma sorunu olabiliyodu sıkıntı cıkarır mı ? sizce 4460 daha mantıklı değil mi ? cs go gta crysis3 bf4 gibi oyunları oynamak istiyorum. en üst düzeyde oynamak gibi bi isteğim yok önemli olan akıcı olması benim için.(low da oynamak istemşyorm tabi :) ) ağırlıklı olarak cs-go düsünüyorum .Birde 4160 içinden işlemci soğutucu cıkıyor mu ?

Sizin dediğinize göre Bir sistem topladım sizce nasıl ?
Gayet güzel bir sistem olmuş satın alınabilir. Oyunlarda sıkıntı çıkmaz.

Gayet güzel bir sistem olmuş satın alınabilir. Oyunlarda sıkıntı çıkmaz.
1 aydır falan niyetlendim sistem toplmaya araştırıyodum kafam çok karışmıştı. Bu konuda güzel fikirler paylaşıldı :) i3 e karar verip ekran kartını artırmamız güzel bi secenekti :) haftaya topluyorum sistemi kurunca paylaşırım ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı