GTX 760 alınır mı?

Alınmaz fotoğraflardan kartın ısıl işlem gördüğü bariz belli. Kart büyük ihtimalle mining üzerinde kullanılmıştır. Zaten açıklamasındanda büyük ihtimal PC tamircisidir. Bu kart alınmaz fiyatı uygun diye alacağım derken daha da kötü olursunuz.
Sanki daha ucuza ekran kartları varmış gibi.

not: bilgisayar ve donanımdan anlamayan lütfen alım yapmasın!
Çok saçma niye almasın?

Hocam satış yaptıysanız bir iki kere anlarsınız, adama ekran kartı satıyorum daha takmayı bilmiyor aramış beni ben bunu iade etmek istiyorum diyor.

Bu kartı almayı düşünüyorum sizin fikriniz nedir? Direkt sipariş geçsem bir problem yaşar mıyım? Ürün bozuksa falan paramı geri alabilir miyim?

Hocam sakın o adamdan bir şey almayın çok az kaldı dolandırılıyordum eski PC için GTX 650 Ti aldım BIOS yüklenmiş karta düzeltilmiyordu kod 43 hatası olarak kalıyordu sürücü yükleyince hata verip siyah ekranda kalıyordu meğerse kart GT420 BIOS atılmış fan bloğu takılmıştı zar zor iade ettirdim mahkemeye falan veririm diyerekten o zaman ucuz gelmişti 300 TL fiyata almıştım.

Hocam afedersinizde bu kartı alıp atıyorum 1 sene rahat kullandı adamın sunduğu garanti bitti çocuk ne yapıcak ? Hadi pc tamircisine götürdü kalıcı çözümler değil bunlar.

9 yıllık kart zaten Allah askina, 10 yıl sonunda bir zahmet bozulsun. Kaç kişinin elinden geçmiştir o kart Allah bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı