GTX 760 çok düşük FPS veriyor

Pobuex

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB 1600mhz Kingston
SSD veya HDD modeli
1TB HDD
Ekran kartı
Asus Geforce GTX 760 DirectCUII
Anakart
Asus H81M-C
İşlemci
Intel Core i7 4790K
Selam. Ekran kartım aniden büyük bir performans düşüşü gösterdi ve artık neredeyse hiçbir şey açamıyor. Sürücü güncelleştirmelerinin hepsini yaptım, Aygıt Yöneticisi'nden aygıtı silip tekrar yükledim, format attım ama çözemedim. Warband'da Full ayarlarla hiç kasmazken şimdi en düşük ayarla 30 FPS'yi zor görüyorum. Aygıt yöneticisinde ekteki hata yazıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-18 141904.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-18 141904.png
    56,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Ekran kartım aniden büyük bir performans düşüşü gösterdi ve artık neredeyse hiçbir şey açamıyor. Sürücü güncelleştirmelerinin hepsini yaptım, Aygıt Yöneticisi'nden aygıtı silip tekrar yükledim, format attım ama çözemedim. Warband'da Full ayarlarla hiç kasmazken şimdi en düşük ayarla 30 FPS'yi zor görüyorum. Aygıt yöneticisinde ekteki hata yazıyor.
Merhabalar. Konudan çok anlamasam da mümkünse ekran kartını çıkarıp geri takabilir misin?

Geçmiş olsun, "GTX 7**" Serisindeki kronik sorun olan (kod 43) hatası almışsınız. Bu hataya sebep olan şeyler; Sürücünün bozulması, Kartın soğuk lehime düşmüş olması ki muhtemel. DDU ile sürücünüzü silip, tekrar yüklemenizi öneririm. Düzelmezse yapabilecek pek bir şey yok. Eğer kartınız soğuk lehime düştüyse, i7 4790K'nın entegre kartını kullanır, bu sebeple düşük FPS verir.

(Kod 43) hatası çok belalı bir şey. Arkadaşımın da başına geldi. Neredeyse her yolu denedi lakin çözülmedi. En son işin uzmanına götürdü o da ekran kartı soketinin hasar gördüğünü söyledi. Tamir edilebilirliğini hatırlamıyorum lakin sıkıntılıydı yine de.

Merhabalar. Konudan çok anlamasam da mümkünse ekran kartını çıkarıp geri takabilir misin?
Ekran kartını hatadan sonra abim ve kuzenim açıp temizledi, sonra da geri taktılar bir değişiklik olmadı.

Ekran kartını hatadan sonra abim ve kuzenim açıp temizledi, sonra da geri taktılar bir değişiklik olmadı.

Bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki yöntemi denedim ve maalesef işe yaramadı.

Geçmiş olsun, "GTX 7**" Serisindeki kronik sorun olan (kod 43) hatası almışsınız. Bu hataya sebep olan şeyler; Sürücünün bozulması, Kartın soğuk lehime düşmüş olması ki muhtemel. DDU ile sürücünüzü silip, tekrar yüklemenizi öneririm. Düzelmezse yapabilecek pek bir şey yok. Eğer kartınız soğuk lehime düştüyse, i7 4790K'nın entegre kartını kullanır, bu sebeple düşük FPS verir.
Dediğinizi denedim ama işe yaramadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı