GTX 760 için Güç Kaynağı

Ben al demedim :) 300R Kasa incelemelerini okuyabilirsin, tabiki iyi kasadır. Ben olsam gider yeni versiyon olan Cooler Master N400 yada N600 seçerim. Bence 300R ve 400R den daha iyiler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - NSE-N400 600W MidT ATX S
Cooler Master: N400

Diyelim param var, kasa ayrı güç kaynağı ayrı alır ve şunu seçerim:

http://www.vatanbilgisayar.com/Güç ...0w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=68559

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben al demedim :) 300R Kasa incelemelerini okuyabilirsin, tabiki iyi kasadır. Ben olsam gider yeni versiyon olan Cooler Master N400 yada N600 seçerim. Bence 300R ve 400R den daha iyiler.

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - NSE-N400 600W MidT ATX S
Cooler Master: N400

Diyelim param var, kasa ayrı güç kaynağı ayrı alır ve şunu seçerim:

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RS 550 SILENT PRO GOLD 80PLUS 550W G

N600'ü nereden bulacağız ? İnventus'da gördüm sadece.

Bu arada son bir şey : Vatan'daki adam "Bir ekran kartına yük bindiğinde daha fazla amper çeker" dedi bu doğru mu? (Bostancı Vatan'da iri yarı bir adam tüm bunları söyleyen)

Bu arada son bir şey : Vatan'daki adam "Bir ekran kartına yük bindiğinde daha fazla amper çeker" dedi bu doğru mu? (Bostancı Vatan'da iri yarı bir adam tüm bunları söyleyen)
Evet, doğru demiş. Şöyle anlatalım: Bir arabamız var, yavaş giderken az harcar, hızlı giderken daha fazla. Tabi bu her araba için geçerli değil. Tam bilmiyorum ama motor devriyle alakalı olabilir. Siz ekran kartına yük bindirince daha fazla harcayacağını bilin yeter.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı