GTX 760 VS R9 270X TOXIC

muratcimen98

Hectopat
Beyler fx 6300 tabanlı bir sistem dizecegim. Sizce gtx760 mı yoksa r9 270x toxic mi? Birde bu 2 kartada 500 W yeter mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Akif

Petapat
Yer
Osmaniye
İki karta da 500W yeterli olacaktır. Ancak verimli olmasına dikkat edin. Ben GTX760 öneriyorum. O işlemciyle render almak isterseniz Cuda'nın faydasını görürsünüz.

Akif

Petapat
Yer
Osmaniye
muratcimen98, evet. Ayrıca uzun vadede kesinlikle Nvidia.

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Akif amd de artık sık driver çıkarmaya başladı. Nvidia nın pek bir albenisi kalmadı bence..

Akif

Petapat
Yer
Osmaniye
ManyakWolfMan, ben tamamen sürücü desteğini kastetmedim. Barındırdığı Cuda çekirdekleri olsun, yazılımları olsun, sürücü desteği olsun her türlü Nvidia önde ve denk kartlarda da Nvidia daha çok performans veriyor. Tabi Mantle oturursa işler değişebilir. :D

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Oturur inşallah. Bana artık amd daha sıcak geliyor şahsen. Hele hele o mantle oturursa sen o zaman gör şenliği. :D

Akif

Petapat
Yer
Osmaniye
ManyakWolfMan, eğer mantle tam oturursa ve GeForce Experience gibi bir uygulama AMD için de yapılırsa çok güzel bir rekabet olur. :D Bu sayede AMD satışı artar, Nvidia fiyatları düşürür. Yani öyle umuyorum. AMD hizmet verip fiyatları artırmasın o da yeter. :D

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Yok yok arttırmaz. Amd çok farklı politika uygluyor, nvidia başka. :D
Nvidia nın giriş seviyesi diyebileceğimiz doğru düzgün kartı yok. Gt 630 harinde. Gerçi o kartı alacağına hd grafic kullan daha iyi. :D

Yukarı