Gtx 770 oyun kasıyor

Sisteminizde antivirüs falan var mı? Örneğin daha kendini koruyamayan Avast! beyciğimiz varsa sorun bundan da kaynaklanıyor olabilir. Oyundayken oyunu arkaya alıp görev yöneticisine girin, ordanda çalışan gereksik uygulamalara bakın, onları kapatın. :)

Sisteminizde antivirüs falan var mı? Örneğin daha kendini koruyamayan Avast! beyciğimiz varsa sorun bundan da kaynaklanıyor olabilir. Oyundayken oyunu arkaya alıp görev yöneticisine girin, ordanda çalışan gereksik uygulamalara bakın, onları kapatın. :)
Norton kullanıyorum, böyle bir sistem için arkplandaki uygulamarı kapatmak biraz gereksiz gibi, format atacağım bakalım. Umarım her şey daha iyi olur.

Multiplayer oyunlarda anlık FPS düşüşleri normaldir. En güncel sürücüyü yükleyin ve oyunları güncelleyin.

GTX 770 - GeForce 340.52 Driver
Çatışma sahnelerinde elbetteki düşme olabilir, ancak bir evin içinde sadece yürürken düşmesinde biraz saçma degil mi ? Ve ekran kartı da beta sürücüsünde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bahsettiğiniz soruna benzer bir problemi eski bilgisayarımda yaşıyordum. Fakat sizinkinin aksine benimki çok eski bir sistemdi. Çözüm için format dahil zirilyon tane yol denedim, en sonunda dual core optimizer diye birşey kurmamı söylediler. Gerçi sizin işlemciniz dual core değil fakat bunun gibi bir problem olabilir. Eğer format bir çözüm olmazsa aklınızda bulunsun diye söylüyorum.

340.52 sürümünü kurun :)
Adsız.jpg

Ne yazık ki format atmama rağmen, son sürücüyü yüklememe rağmen hala ara sıra 34 fps'e düşürüyor. Galiba çaresi yok, yolda yürürken bile çatışma olmadan 34-44 arası oluyor.

Aynı sorunu bende çekiyorum 5 dakikada bir 40 fps den 15 fps'ye düşüyor.
Ama ben geçici olarak bir çözüm buldum, kasanın yan kapağını açıyorum ne hikmetse fps düşmesi olmuyor :)
İstersen sende dene, denemekten zarar gelmez.(y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı