GTX 770 ve FX 8350 Sistem

Hiç katılmadığım cümlelerden biri. :) Gelecek oyunlar ve programlar bunu belirler. Ve tercihlerin ayrıca kullanımın belirler.

Tabiki çok özellikli bilgisayarını zorluyacak bir oyun çıkması için en az bi 5 sene diyebilirim.
Sistemimizde aynı sayılır. Marka ve küçük ayrıntılar dışında. Ayrıca Ram ihtiyacın olursa ilerde eklersin.

İşlemciyi Fx8350 almayın. i5 4460 alın. Anakartıda Asus H81M Plus alın. Fanıda çıkartın. 4460 alırsanız stock fan yeterli gelecektir.

Son düzenleme:
İşlemciyi Fx8350 almayın. i5 4460 alın. Anakartıda Asus H81M Plus alın.
ADM düşmanlığınızı anlıyamadım ? Öneri yaparken incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca fiyat farklarınada göz atarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
UserBenchmark: AMD FX-8350 vs Intel Core i5-4460
AMD FX-8350 vs Intel Core i5-4460
Intel Core i5-4460 3.2GHz compare AMD FX-8350 CPU

Yeterli mi yoksa daha fazla link atmama gerek var mı ?

ADM düşmanlığınızı anlıyamadım ? Öneri yaparken incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca fiyat farklarınada göz atarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben Amd almayın demedim. Fx8350 almayın dedim. Çünkü oyunlarda 8 çekirdeğin performansını göremezsiniz. Videoyu atmışsın ama oyunlarda i5 4460 geçiyor. Senin attığın videoda. Birde arada fiyat farkı çok az. Fx8350, i5 4460'dan daha pahalı.

Son düzenleme:
Ben Amd almayın demedim. Fx8350 almayın dedim. Çünkü oyunlarda 8 çekirdeğin performansını göremezsiniz. Videoyu atmışsın ama oyunlarda i5 4460 geçiyor. Senin attığın videoda. Birde arada fiyat farkı çok az. Fx8350, i5 4460'dan daha pahalı.
Attığım linkleri incelerseniz oyun performanslarınıda göreceksiniz. ;)

Hoşgeldin bakkal amca.
Oyun testlerini izle. Bilmeden konuşma. Bana daha önce de laf attın. Cevap verdiğimde ise birşey yazmadın. Senin amacın laf atmak.

Attığım linkleri incelerseniz oyun performanslarınıda göreceksiniz. ;)
İlk attığın videoda 4460'ın Battlefield 4, Battlefield 3 ve Farcry 3 te Fx9590'ı bile solladığını gördüm.

Son düzenleme:
Ayın 22-si GTX960 geliyor bekleyin derim. GTX770 yerine onu alabilirsiniz. Fiyatı çok pahalı olmaz.

Tamamen alakasız bir video. Adam hangi anakart hangi bellek kullandığını bile belirtmemiş. FX8350 İ5 4460-dan daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı