Gtx 780 Ti Crysis 3 FPS Değerleri

1x SSAA ile 8xMSAA arasında ki farkı bile gözle anlayamıyorsun zaten, burada ki amaç kartı yormak. 8xMSAA da mı yoksa 1xSSAA damı daha çok kart yorulur?

1x SSAA ile 8xMSAA arasında ki farkı bile gözle anlayamıyorsun zaten, burada ki amaç kartı yormak. 8xMSAA da mı yoksa 1xSSAA damı daha çok kart yorulur?
8xMSAA'da daha fazla yorulur. Bu arada kartın testine bir şey demiyorum tabiki de öyle yapmak daha doğru. Ama diğer türlü 2000tl lik bir kartta 40 fps'ile optimizasyon sorunlu oyunu oynamak bana pek mantıklı gelmiyor. Sadece düşüncemi söylüyorum.

Fakat ben böyle bir grafik hiç bir oyunda görmedim ayarları en sona çekip full HD monitörde açınca ortaya bir şaheser çıkıyor. Daha önce laptobum da crysis3 oynamıştım tabiki lowda ve şuan bu ayarlarda açınca aşık oldum. :p Crysis benim bayıldığım bir seridir gerçekten de başarılı bir oyun hikayesi ve özellikle türkçe seslendirme olsun gayet muazzam. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı