GTX 780 Ti hâla iş görür mü?

1050 Ti daha iyi ama tabii bütçe meselesi. 780 de idare eder...

Kardeşim hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz anlamıyorum ki. 780 Ti sadece eski olduğu için önyargılı davranıyorsunuz. 780 Ti dediğin kart GTX 1650 ile aynı performansı veriyor. Eğer driver konusunda bir problem yoksa gayet de alınabilir. Onun yaktığı enerjiden ne olacak. Kaliteli bir termal macun kullanarak da ısınmasının önüne geçersin ki aman aman ısınacağını zannetmiyorum.

Kardeşim hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz anlamıyorum ki. 780 Ti sadece eski olduğu için önyargılı davranıyorsunuz. 780 Ti dediğin kart GTX 1650 ile aynı performansı veriyor. Eğer driver konusunda bir problem yoksa gayet de alınabilir. Onun yaktığı enerjiden ne olacak. Kaliteli bir termal macun kullanarak da ısınmasının önüne geçersin ki aman aman ısınacağını zannetmiyorum.

Eski kartlar hakkındaki bilginizde size katılıyorum.

Belli ki 780 Ti sahibisin ve 1 hafta sonra burada satmaya çalışacaksın :)

Belli ki 780 Ti sahibisin ve 1 hafta sonra burada satmaya çalışacaksın :)

Hayır, sadece konuda yazılanlara sinir olup ufak bir araştırma yaptım ve bulduğum sonuçlara göre konuşuyorum. Ön yargı konusunda haklıymışım sanırım.

Gtx770 lerin çoğu buhar oldu benim bildiğim kadarıyla. Bu kartında 2 gün sonra bozulmayacağının garantisi yok.

Gtx770 lerin çoğu buhar oldu benim bildiğim kadarıyla. Bu kartında 2 gün sonra bozulmayacağının garantisi yok.
2.elden aldığın herhangi bir elektronik ürünün bozulmayacağının garantisi yok zaten.

Hayır, sadece konuda yazılanlara sinir olup ufak bir araştırma yaptım ve bulduğum sonuçlara göre konuşuyorum. Ön yargı konusunda haklıymışım sanırım.

Ön yargı mı? Senin dışında kim öneriyor bakar mısın? Yeni nesil kartlara antipatin var diye kötüleyemezsin ki 8 yaşında bir kartı önerip yanlış bilgi veremezsin.

O kartın 8 yılda ne bellek modüllerinde ne de chipsetinde hayır kalacağını düşünmüyorum. 1 ay sonra ekranda yeşil çizgiler gördüğünüzde anlarsınız beni. Bencil olmayın, tarafsız olmayın. Cahil olmayın. En önemliside sevmiyorsunuz diye 1 senelik kartlar varken 8 SENELİK KARTI ÖNERMEYİN.

Geri
Yukarı