GTX 960 halen iş görür mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1050 Ti 4 5 FPS fazla veren bir kart.
Bu videoları pek önemsemiyorum. Bende 960, arkadaşımda 1050 ti var ve benimki daha performanslı.

Merhaba arkadaşlar, iş yerindeki depoyu toplarken GTX 960 ekran kartı buldum. ASUS marka. Bir kuzenim var 12 yaşında, FIFA tarzı oyunlar oynuyor. Bu ekran kartını değerlendirip sistem kursam FIFA'ya da GTA V gibi oyunları oynayabilir mi?

Ekran kartı resimdeki ile aynı model.

Eki Görüntüle 963571

Evet bu oyunları rahatlıkla oynarsınız kaliteli marka ve güzel ekran kartı fakat bir sıkıntı var ekran kartı 2 GB olması kötü olmuş o biraz zorlar ama yüksek ayarlarda oynasa sıkıntı kalmaz.
İyi kartdır. AliExpress'des kendisi en az 1050TL'den satılıyor.
kardeşim pp çok güzel XD

Günümüz oyunlarını yüksek ayarlarda oynatamasa da nispeten eski nesil oyunlarını halen yüksek performansta oynatabilen bir karttır. RX 570 bulunamazsa alınır.

Hocam zaten RX 570 bulunur ama o kadar parayı hak ettiğini düşünmüyorum, özellikle 8 GB versiyonları.
Geçen senelerde çok iyi fiyatlardaydı hocam. Hatta ben en iyi modeli olan Sapphire Nitro+ 8 GB modelini 1200 TL'ye aldım. Bu sıralar madenciler yüzünden fiyatlar uçtu gitti. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı