GTX 790 ne zaman çıkacak?

ultramit1

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, ben GTX 790'nın ne zaman çıkacağını soracaktım. Bilginiz varsa söyleyin. Vatan bilgisayarda GTX 790 gelse bile stoklarda bulunmuyor.

Ayrıca ben GTX 770'i satıp yerine 790 alacağım sizce daha 7 ay kulanmış olduğum GTX 770 ikinci el olarak ne kadara gider?
Bu arada bana bir site önerirmisiniz? İkinci el parçamı satabileceğim bir yer olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
790'ın ne zaman çıkacağı belli değil ancak en geç 2 aya çıkar diye düşünüyorum. 770 satıp 790 almak bence gereksiz. Piyasadaki tüm oyunları rahat bir şekilde oynatan bir kart zaten GTX 770. Fiyat için yeni konu açabilirsin. Bence 700 Tl'ye elden çıkartırsın.

İkinci el gtx770 2gb modeli 600tl 4gb modeli 750tl satan arkadaşlar vardı başka forumda.Ayriyetten 790 gibi gereksiz bir karta para verilmez 770 zaten yeter.

GTX 790 geç çıkabilir. AMD R9 280 çıkardı, rakip Nvidia GTX 760 Ti bekleniyor.

GTX 790'ın ne zamam çıkacağı bile bilinmiyor, illaki GTX 770'i satmak istiyorsan satıp yerine GTX 780 Ti almanı öneririm.

790 alsan bile senin monitorün 144 hz olması lazım. Yoksa ne anlamı kalır ki 60 Hz ekranda oynayıp 60 FPS'de çakılı kaldıktan sonra.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı