GTX 850M gözükmüyor

DevilUp

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

GTX 850M ekran kartı için driver yüklebiliyorum fakat driver yüklediğim zaman ekran kartı hiçbir programda gözükmüyor ve kullanamıyorum. Sadece aygıt yöneticisinde var. Sürücüyü kaldırdığımda AIDA 64'te tespit ediyor, genelde tespit etmese de GPU-Z de bir şekilde çıktı fakat sorun var gibi gözüküyor, tüm bilgiler yok.

Dosya Ekleri

• photo5827693390408561691.jpg
    photo5827693390408561691.jpg
    190,3 KB · Görüntüleme: 34
  • photo5827693390408561680.jpg
    photo5827693390408561680.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 29
Sonradan mı olmaya başladı? Eski driver'ları denediğinizde algılanıyor mu? Grafik ayarları altında görebiliyor musunuz? Bu dediklerim olmazsa belki BIOS güncellemesiyle veya VBIOS güncellemesiyle çözülebilir.

Sonradan mı olmaya başladı? Eski driver'ları denediğinizde algılanıyor mu? Grafik ayarları altında görebiliyor musunuz? Bu dediklerim olmazsa belki BIOS güncellemesiyle veya VBIOS güncellemesiyle çözülebilir.
Yeni driverları denedim olmadı en son eski driver yükledim şu an o var. Temiz kurulum yaptım. Windows 10 u yine tamamen kaldırıp tekrar kurdum bilgisayarı fayda etmedi. Bıos şu anda güncel en son sürümde 1 ay önce güncelledim. VBIOS denemedim ona bakayım.
Kullanılmadığını nasıl anladınız? Aygıt yöneticisi görüyorsa sıkıntı yok ki.
Nvdia ayarları çıkmıyor masaüstünde. MSI after burner açıyorum oyunlarda yine dahili olan inteli kullanıyor.

Kullanılmadığını nasıl anladınız? Aygıt yöneticisi görüyorsa sıkıntı yok ki.
Hocam gözüküyor ama kullanamıyor sanırım. Bellek 0Mb olarak gözüküyor.
Yeni driverları denedim olmadı en son eski driver yükledim şu an o var. Temiz kurulum yaptım. Windows 10 u yine tamamen kaldırıp tekrar kurdum bilgisayarı fayda etmedi. Bıos şu anda güncel en son sürümde 1 ay önce güncelledim. VBIOS denemedim ona bakayım.
Sonradan mı olmaya başladı?

Geri
Yukarı