GTX 850M Aygıt Yöneticisinde Yok

Andonyadis1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir laptopum var. 1 yıldır uğraşıyorum diyebilirim yani bunun galiba çözümü yok. Ekran kartım aygıt yöneticisinde yok görünmüyor. AIDA64'de de yok Google'daki tüm çözümleri denedim. Intel(r) Xeon(r) Processor E3-1200 v3/4th gen Core Processor PCI Express X16 Controller - sarı ünlem var yani sürücüleri yükledim. Her şeyi DDU ile kaldırdım Scan Now falan yaptık, diski tarattım falan aklınıza gelecek her şeyi yaptım. Başka önerisi olan var mı? Lütfen çok yoruldum BIOS'u güncelledim ekran kartı sürücü yüklenmiyor bulunamadı diyor çünkü AIDA64'de de gözükmüyor. ACPI yerinde Intel HD Graphics var. Lütfen çok bilgili birisi lazım, yardım etsin bana. Lütfen arkadaşlar bu GTX850M çalışırken önceden mavi ekran arada alıyordum gitgide arttı, artık çalışmadı. Arada çalışınca mavi ekran verdi, devre dışı bıraktım, en sonunda DDU ile kaldırdım yok oldu çözüm ararken. Hiçbir şey yok NVIDIA ile alakalı.
'Intel Xeon processor E3-1200 v3/4th gen core processor PCI express controller'' yanında ünlem var, tıkladığımda ise,
Bu aygıt başlatılamıyor kod 10 ACPI güç nesnesi durum geçişi yapmayı başaramadı. BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRDÜĞÜMDE CHİPSET DEĞİŞİMİ DEDİ FAKAT ANAKARTA ENTEGRE OLDUĞU İÇİN EKRAN KARTI İNANMADIM

Reballing gibi işlemler var. Ekran kartı çipi sökülüp geri takılabiliyor BGA makineleri ile. Yani tamiri mümkün. Fabrikasyon kadar dayanacağını sanmam. Fiyatına göre düşünülebilir.

Geri
Yukarı