GTX 860M Performans Sorunu

Burak Türk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim sorunum başlıkta da anlaşıldığı gibi GTX 860M ekran kartında yeni oyunları düşük FPS ile oynamak.

Kullandığım bilgisayar özellikleri:

• Intel Core i5-4210H 2 Ghz-2.9 Ghz İşlemci
  • DDR3 8GB 1600MHz RAM
  • GTX 860M 2 GB Ekran Kartı
  • 1TB Sabit Disk
  • Windows 10 İşletim Sistemi (Win 8.1'den güncellendi.),

Evet sistemim yukarıda belirttiğim gibi bu yeni çıkan oyunlarda örneğin Assassin's Creed Syndicate, Assassin's Creed Unity( Çok eski değil diye yazdım ) Lowda anca oynadım o da arada sesler karışarak sıkıntılar yaşayarak.

Unity'yi 1920 x 1080 Çözünürlük Low- Medium açtı.
Syndicate'yi ise 1024x768 Low da zorlayarak açıyor.

Sebebi nedir sizce bir de Just Cause 3, GTA V, Call Of Duty: Black Ops III açabilir mi sizce açamazsa sebebi neden olabilir? Bilgisayarımın çok çok iyi olduğunu iddia edemem ama kötü olduğunu da düşünmüyorum..

Şimdiden söyleyeyim NVIDIA'nın Just Cause 3 Ve Rainbow Six Siege için gelen driverini kurmadım ekran kartına çünkü görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti gibi hatalar alıyordum önceki sürümde nasıl oldu bilemedim kuramadım korkudan :)

Bu arada Far Cry 4 ü High - Ultra arasında açmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların orjinal değil büyük ihtimal. İlk çıktıklarında sorunlu çıkıyor oyunlar 3-5 aya anca toparlıyorlar. Tabi torrentler o sorunlu çıkan versiyon oluyor. Başka izahı olamaz, low da oynuyorsan üstüne üstlük bilgisayarında daha başka şeyler de vardır kurduğun oyunlardan kaynaklı.

Vallaha doğruyu söyleyim Assassin Creed oyunlarını orijinal almıyorum. Ama diğer oyunlarım %90 orijinal oluyo. Far Cry da çok pahalıydı ve 10 h lik deneyim için para vermedim ama ultrada açmıştı onu birde pcyi performans açısından hızlandırmak için ne yapabilirim ?

Peki sizce pc iyi özelliklere sahipmi ?

Vallaha doğruyu söyleyim Assassin Creed oyunlarını orijinal almıyorum. Ama diğer oyunlarım %90 orijinal oluyo. Far Cry da çok pahalıydı ve 10 h lik deneyim için para vermedim ama ultrada açmıştı onu birde pcyi performans açısından hızlandırmak için ne yapabilirim ?

Peki sizce pc iyi özelliklere sahipmi ?
Evet, bence yeterli bir bilgisayar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı