Çözüldü GTX 950 CS:GO FPS Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sinha

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sabahtan başlayan bir FPS sorunu yaşıyorum. İşlemci i5 6400. Bu zamana kadar GO'da +200 FPS alıyordum bu gün ne olduysa oyuna giriyorum. 30FPS'ye sabitlendi acayip kasıyor. Başka oyunlara giriyorum örnek Battlefield 4 hiç bir sorun yok. Bir tek CS'ye girince böyle oluyor. Driveri silip yükledim. Oyunu silip yükledim. Steam'ı silip yükledim hala aynı. Ayarları düşür diyeceksiniz her şey low'da hala 30FPS sabit zaten GTX 950 ekran kartında düşük ayarlarda +250 FPS olması lazım. Lütfen bir çare.
Adsız.png

Çözüm
Sorun çözüldü. Windows 10 güncellemesinden sonra olduğunu farkettim. Biraz araştırma sonucunda arama yerine ''Xbox'' yazıp ayarlardan oyun DVR adlı ayarı devre dışı bıraktım ve düzeldi. Ne alakası olduğunu ben pek anlamadım ama sonuçta düzeldi :LOL:
Sorun çözüldü. Windows 10 güncellemesinden sonra olduğunu farkettim. Biraz araştırma sonucunda arama yerine ''Xbox'' yazıp ayarlardan oyun DVR adlı ayarı devre dışı bıraktım ve düzeldi. Ne alakası olduğunu ben pek anlamadım ama sonuçta düzeldi :LOL:

Çözüm
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı