GTX 950 ekran kartına sistem toplama

Bütçe
5000 TL

Taha311

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
242 TL aştı ama sıkıntı olmaz umarım?
Daha sonradan aynı Ram'den alın.

242 TL aştı ama sıkıntı olmaz umarım?
Daha sonradan aynı Ram'den alın.
Sizce 870 evo yerine bunu alsam daha iyi olurmu https://www.hepsiburada.com/kingsto...0g-p-HBV00000IC3QM?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ
Bide monitör olarak şunu düşündüm https://www.hepsiburada.com/acer-kg...e-s01-p-HBV00000RUUJU?magaza=BOZDAN Teknoloji
Bide psulu hazır bi kasa olursa çok iyi olur

870 EVO o SSD'yi çiğ çiğ yer.
Monitör TN panel, yani profesyonel olarak e-spor ile uğraşmıyorsanız gerek yok. Benim attığım ise IPS panel. Farkı nedir diye soracak olursan:
IPS-vs-VA-vs-TN-Panel-Ozellik-ve-Karsilastirmasi.jpg

PSU'lu kasa almayı tavsiye etmiyorum. Çünkü ikisini uygun fiyata satmak için birinden birinin kalitesini düşük tutuyorlar.

870 EVO o SSD'yi çiğ çiğ yer.
Monitör TN panel, yani profesyonel olarak e-spor ile uğraşmıyorsanız gerek yok. Benim attığım ise IPS panel. Farkı nedir diye soracak olursan:
Eki Görüntüle 1010036
PSU'lu kasa almayı tavsiye etmiyorum. Çünkü ikisini uygun fiyata satmak için birinden birinin kalitesini düşük tutuyorlar.
Anladım çok teşekkür ederim.
Bir şey daha sormak istiyorum monitörü çıkarsak 5000 tl ye en iyi Fps alabileceğim bir sistem topliyabilirmiyiz yada bi hazır sistem varmı önerebileceğiniz ?

Anladım çok teşekkür ederim.
Bir şey daha sormak istiyorum monitörü çıkarsak 5000 tl ye en iyi Fps alabileceğim bir sistem topliyabilirmiyiz yada bi hazır sistem varmı önerebileceğiniz ?
Açıkçası monitörü çıkarınca 1500 TL bütçe kalıyor ve bunla aşırı bir FPS artışı yapacak sistem toplayamazsın.
Artan bütçe ile attığım sistemin eksiklerini tamamlayabilirsin. Mesela 500 GB 870 EVO, 16 GB Ram, kasayı daha iyi bir şeyler alabilirsin, PSU'yu değiştirebilirsin.

Açıkçası monitörü çıkarınca 1500 TL bütçe kalıyor ve bunla aşırı bir FPS artışı yapacak sistem toplayamazsın.
Artan bütçe ile attığım sistemin eksiklerini tamamlayabilirsin. Mesela 500 GB 870 EVO, 16 GB Ram, kasayı daha iyi bir şeyler alabilirsin, PSU'yu değiştirebilirsin.
Peki 5000 - 5500 TL arası bi hazır sistem var mı önerebileceğin şuan ki toplicağım sistemden daha iyi bir Fps alabileceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım çok teşekkür ederim, yardımın için çok sağ ol.
Hala burdaysan bir şey sormak istiyorum. Sence bu bilgisayar nasıl? PC HOCASI-GG1 / AMD Ryzen 5 1600 AF / ASUS TUF GTX 1650 4GB / 8GB RAM / 240 GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Kronik sorunlu bir SSD'si var.
Evet şu anlık daha fazla FPS verir ama geleceğe yönelik değil kesinlikle. Yükseltme yapmak istersen anakart da değiştirmek zorunda kalma ihtimalin çok yüksek.

Anakartın kendi sitesinde tüm AM4 işlemcileri desteklediği yazıyor ama... Takılmaz, daha doğrusu stabil çalışmaz.

Elinde GTX950 var değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı