GTX 950M ve i7 6700HQ Call of Duty Warzone düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

M4ckberk

Hectopat
Öncelikle selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi Call of Duty Warzone'da FPS'im çok düşük. Sistem özelliklerim; -GTX 950M ekran kartı (4 GB) -Intel i7 6700HQ işlemci -16 GB RAM oyunda ayarları en düşüğe getirmeme rağmen FPS'im 30-35 arasında oluyor çözünürlükte 1280*720.ekran kartı driverı güncel durumda. Sıcaklık ise şarja bağlı oynadığım için CPU sıcaklığı 75-80 arasında. Ne yaparsam FPS'im yükselir yardımcı olursanız sevinirim.

Elinizdeki notebooku satıp, üstüne biraz daha para ekleyip en az 1660 ekran kartlı sisteme geçerseniz sorun düzelir. Şaka bir yana FPS değerleriniz normal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde internetteki testlerde de sizin söylediğiniz ayarlarda 30 40 arası FPS alınıyor. Ancak bugün yaptığım ayarlarda 2070Süper ile ortalama 120 FPS'den 180 190'a çıktım. İsterseniz ayarları paylaşabilirim. Pek fazla görüntü kaybı olmamıştı. Ancak sistemler epey farklı.

1050Ti bile 1080P'de 60'ı zor veriyor, sizin oyunu oynayabilmeniz bile mucize bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde internetteki testlerde de sizin söylediğiniz ayarlarda 30 40 arası FPS alınıyor. Ancak bugün yaptığım ayarlarda 2070Süper ile ortalama 120 FPS'den 180 190'a çıktım. İsterseniz ayarları paylaşabilirim. Pek fazla görüntü kaybı olmamıştı. Ancak sistemler epey farklı.
paylaşırsan sevinirim zaten senin fpsin kadar alamam ama belki biraz artış olur.
Yardımcı olduğunuz için sağolun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı