GTX 960 4g alınmalı mı?

• Konuyu başlatan Ali hakyemez
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
KArdesim su an memleketteyim video acamiyorum sen videoda nelerden bahsetmiş bana yorum olarak yazarmısın birde neden 960 2g degilde 950 yi önerdin ?
950 ile 960 arasında fiyat performansa farkı olarak sadece fiyat farkı var resmen neredeyse aynı kartlar bir farkları yok hatta bazı oyun testlerinde kısmen 950 daha iyi performans veriyor ama bakınca 150-200 TL arası fark var yani 960 alacağıma aynı performans olan 950 yi 150 TL daha ucuz alırım o para ile de başka bir bileşen artırırım. ha bu arada 960 2G olan dan bahsediyorum 4G olan için değil!

950 ile 960 arasında fiyat performansa farkı olarak sadece fiyat farkı var resmen neredeyse aynı kartlar bir farkları yok hatta bazı oyun testlerinde kısmen 950 daha iyi performans veriyor ama bakınca 150-200 TL arası fark var yani 960 alacağıma aynı performans olan 950 yi 150 TL daha ucuz alırım o para ile de başka bir bileşen artırırım. ha bu arada 960 2G olan dan bahsediyorum 4G olan için değil!
Peki birşey soracam cooler master 650 silencio 650 pure mid tower kasaya 960 kartı sıgarmı

Peki birşey soracam cooler master 650 silencio 650 pure mid tower kasaya 960 kartı sıgarmı
o kasalar hakkında bilgim yok bir bakayım sorunuzu cevaplayayım elimden geldiğince

baktım sığacaktır bence rahatlıkla yalnız şöyle birşey var istersen
COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE MidT ATX USB 3.0 SİYAH KASA kullananlar başlığı altında bir kou açmalısın bence kullanan kişiler'den yanıt alman daha olumlu sonuç verecektir!..

rx 480 al geleceğe yatırım yapmış olursun gtx 960 daha eski mimarili bir kart amd şimdi vulkan api desteği ile yine yükselişe geçebilir o yüzden orta sekmentte rx 480 kraldır. (Yeni kartlar içinde)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı