Gtx 960 Alarak Hata Mı Yaptım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben de GTX 960 alacağım. Gerçekten önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen öneririm güzel bir kart.

Ya arkadaş. AA kalitesini kölersen, texture ayarlarını köklersen elbette yetersiz kalır 2 GB Vram. Göle ayarları ve gögelendirme ayarlarından kısacaksın biraz. Ultra ise yükseğe al 1-2 ayarı. Texture ayarlarını ultra'ya al sonra. Ben GTX 770 ile ultra ayarlarda oynuyorum GTA 5'i. 2 GB Vram 1080P monitör için yeterlidir. Şu zamana kadar 2 GB Vram ile hiç bir oyunda sıkıntı yaşamadım. Ne Shadow Mordor ne Watch Dogs ne Far Cry 4. 1-2 kişi oyunda FPS düşüşü yaşıyor diye adı çıkıyor Vram'in. Allah bilir ne sorunları var da suçu Vram'e atıyorlar.

Hayır. Gayet güzel kartın var. Maxwell ve ilerde sürücü desteğindende faydalanırsın.

Şu kesin bişey ki R9 280X GTX 960 a yakın fiyatta ama daha performanslı.
Açın bakın benchmarklara...

Şu kesin bişey ki R9 280X GTX 960 a yakın fiyatta ama daha performanslı.
Açın bakın benchmarklara...

Şöyle bir şey'de var ki R9 280X'in çektiği gücü GTX960 SLI çekiyor.
DX12'ye donanımsal olarak destek veren bir kartı seçmek 5-6 FPS'den kat kat daha önemlidir.

Şöyle bir şey'de var ki R9 280X'in çektiği gücü GTX960 SLI çekiyor.
DX12'ye donanımsal olarak destek veren bir kartı seçmek 5-6 FPS'den kat kat daha önemlidir.
Güç tüketimi konusunda haklısınız ama arada 10 fps'ye kadar çıkan çok ciddi bir fark var. Eğer güç kaynağı yeterliyse aradaki tüketim farkının faturaya yansıması yok denecek kadar azdır. Ayrıca R9 280X de DX 12'ye donanımsal olarak uyumlu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı