GTX 960 Orta Seviye Sistem Toplama

Umut Diker

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar iki tane sistem topladım. Sizce hangisi daha performanslı olur? Sistemi almayacağım sadece sizin görüşlerinizi merak ettim.

2500.JPG
2600.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
2. Sistem daha performanslı olur. Nedeni ise oyunlarda performansın en önemli gereci ekran kartıdır. Ekran kartın ne kadar iyiyse o kadar performans alırsın.

Bu başlığı değiştirip bana ceza veren yönetici arkadaş doğru başlıkla açtığım konuyu yanlış başlığa çevirip ceza vermişsin bu daha öncede başıma gelmişti ceza vermeyi mi seviyorsunuz anlamadım ceza verince mutlu mu oluyorsunuz? Konuyu incele bak bakalım iki sistemde Gtx 960 mı biri Gtx 970 sen gitmişsin başlığı gtx 960 sistem toplama yapmışsın esas başlığın şimdi içerikle alakası yok ceza verirken iyice bir bakın , ben artık sizin ceza verince mutlu olduğunuzu düşünüyorum şimdi bunu söylediğim içinde 3 ay ceza verirsiniz artık lütfen ceza verirken düşünün biraz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı