Orta Seviye Sistem Toplama

Bende benzer bir sistem toplayacağım. Siz Ne zaman toplayacaksınız? Malum bu aralar g4560 piyasada bulunmuyor. Ayrıca ekran kartlarıda anormal seviyelerde. Bu sebepler dolayısıyla bu bütçe dolaylarında ryzen 3 ü bekleyip daha akıllıca bir seçim yapmak gibi bir seçenekte gündeme geliyor.

Bende benzer bir sistem toplayacağım. Siz Ne zaman toplayacaksınız? Malum bu aralar g4560 piyasada bulunmuyor. Ayrıca ekran kartlarıda anormal seviyelerde. Bu sebepler dolayısıyla bu bütçe dolaylarında ryzen 3 ü bekleyip daha akıllıca bir seçim yapmak gibi bir seçenekte gündeme geliyor.
Benim ne zaman toplayacağım belli değil kararsızım biraz, Ryzen 3’lerin fiyatı ne olur acaba ? İ3 almak yerine G4560 mantıklı geliyor bana.

Benim ne zaman toplayacağım belli değil kararsızım biraz, Ryzen 3’lerin fiyatı ne olur acaba ? İ3 almak yerine G4560 mantıklı geliyor bana.
Ryzen3 serisinin en düşük işlemcisi, ryzen3 1100 129$ olucak. KDV ile de biraz yukselebilir fiyati ama performans olarak i3 ler ile değil, i5 lere yakın performans gosterecegini dusunuyorum. Bütcede ufak oynamalar yapabilecek durumdaysan beklemeye değer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı