GTX 960 stabil overclock yapma

Stabil bir değer bulunduğunda bana da haber verin @Eren AK bende STRIX 960 kullanıyorum en azından biraz FPS artsın. :D

Aman RDR2 denemeyin. Config dosyalarını fazlasıyla kurcaladım ama 1080p olarak 30FPS üzeri olmuyor. VRAM limitinin olduğunu da eklemek isterim.

ASUS GPU Tweak üzerinden 1320MHz değerine çıkarabilirisiniz stok ayarlardan.

Bir ara yapmıştım ama unuttuğumdan dolayı değerleri tam bir şey diyemem.
Zaten 1400 MHz hocam O.C olmadan hali.
Power limiti sona çekip OC scanner kullanabilirsin, ha illa el ile yapacaksan +10 ile yavaş yavaş Memory clock ve Core clocku arttır. Stres testi için FurMark kullanabilirsin.
OC Scanner stabil bir program mı?
Stabil bir değer bulunduğunda bana da haber verin @Eren AK bende STRIX 960 kullanıyorum en azından biraz FPS artsın. :D

Aman RDR2 denemeyin. Config dosyalarını fazlasıyla kurcaladım ama 1080p olarak 30FPS üzeri olmuyor. VRAM limitinin olduğunu da eklemek isterim.
Tamamdır.

Zaten 1400 MHz hocam O.C olmadan hali.

Nasıl ya?
Stok olarak 1290MHz ile geliyor.

1624218872031.png

Elimde GTX 970 var OC işi biraz garip bendeki RAM'lerin üstündeki pedler yok ısınıyor sanırım görüntü bozuluyor bu yüzden değerleri kısmam gerekiyor bu sefer de 5 FPS için OC yapmış oluyorum kart 75 derece ama görüntü pikselleşiyor. Tavsiyem uğraşmamanız ama uğraşacaksanız da her saat-gün 10'ar 5'er yükseltme yapmanız.

Geri
Yukarı