GTX 960'dan RTX 3060'a geçtikten sonra Valorant'ta ani takılmalar oluyor

forta

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba GTX 960 ekran kartından Gigabyte RTX 3060 eagle 12 GB ekran kartına geçiş yaptım. DDU ile sürücüleri kaldırıp yeni sürücüleri kurdum. Valorant girdiğim zaman ani takılmalar olmaya başladı. Sebebi nedir acaba? yanlış veya eksik bir şey mi yaptım merak ediyorum. Detaylı bir şekilde sorulara yanıt vereceğim şimdiden teşekkürler.

Merhaba GTX 960 ekran kartından Gigabyte RTX 3060 eagle 12 GB ekran kartına geçiş yaptım. DDU ile sürücüleri kaldırıp yeni sürücüleri kurdum. Valorant girdiğim zaman ani takılmalar olmaya başladı. Sebebi nedir acaba? yanlış veya eksik bir şey mi yaptım merak ediyorum. Detaylı bir şekilde sorulara yanıt vereceğim şimdiden teşekkürler.
İşlemciniz nedir?

Merhaba GTX 960 ekran kartından Gigabyte RTX 3060 eagle 12 GB ekran kartına geçiş yaptım. DDU ile sürücüleri kaldırıp yeni sürücüleri kurdum. Valorant girdiğim zaman ani takılmalar olmaya başladı. Sebebi nedir acaba? Yanlış veya eksik bir şey mi yaptım merak ediyorum. Detaylı bir şekilde sorulara yanıt vereceğim şimdiden teşekkürler.

Darboğaz yapıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı