GTX 970 Bilgisayar Oyun Oynarken Reset Atıyor

ibrahim Topal

Hectopat
Daha fazla  
Benim bilgisayarım oyun açılınca reset atıyor arkadaşlar. Ne yaptımsa olmadı. Servisine gönderdim olmadı. Hangi oyun olursa olsun reset atıyor. Bir yardımcı olur musun bana lütfen? Oyun oynıyamıyorum.

Bilgisayar Donanım Özellikleri;

Anakart: MSI Gaming 5 Z97
Ekran Kartı: EVGA NVIDIA Geforce GTX 970 DDR5
İşlemci: i7-4790K 4.00GHz
Disk: SSD Kingston SV300S37A120G
HDD Seagate 1TB
Power Supply: Cooler Master 750M(80 plus Bronz)
Windows 10 X64 tabanlı

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU kaynaklı bir sorun olabilir belki, oyunlara girdiğinde ekran kartına yük bindiğinden PSU'dan istenen watt miktarı artacağından bir arıza olmuş ise PSU'da bilgisayar kapatabilir kendini, yeniden başlattıktan sonra girebiliyor musun oyunlara?

giriyorum oyuna tekrar reset atıyor.
PSU kaynaklı bir sorun olabilir belki, oyunlara girdiğinde ekran kartına yük bindiğinden PSU'dan istenen watt miktarı artacağından bir arıza olmuş ise PSU'da bilgisayar kapatabilir kendini, yeniden başlattıktan sonra girebiliyor musun oyunlara?

Reset atmasının belli başlı bileşenler yüzünden ihtimali var. Garantiye gönderdiğinde sana ne dediler?
Bana 6 saat boyunca oyunu açtık bir tek bile reset atma olmadı dediler.Ama ekran kartında var heralde sorun.Çünkü fanları çok yavaş dönüyor ve aşırı ısınıyor.Ne yapmam gerek bilmiyorum Power supply mı değiştirsem acaba.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı