GTX 970 Coil Whine

Petiyto

Hectopat
Daha fazla  
Evga GTX970 SC ACX 2.0
İ5 6600
H110m Pro VD
Hyperx 2133mhz Ram
R1 600LE
Segate 1TB Barracuda 64mb 7200rpm harddisk

2 Şubat'ta bu sistemi topladım fakat 1 hafta sonra cs:go, Gta5 gibi oyunlarda cızırtı gelmeye başladı ve Fps düşmesi yaşadım, oyunlardan attı. Kartı aynısı ile değiştirmek için Vatan'ı arayıp aynısı ile değiştirmek istediğimi söylediğimde Evga'ya yollayın dediler. Pek de uğraşmak istemiyorum fakat kararsız kaldım. 3 yıl garantisi var sonuçta şimdi yapcaklarını 2 yıl sonra da yaparlar diye düşünüyorum. Sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Evga GTX 970 aldınki Asus GTX 970 rog strix serisini almalısın bence onunla değiştir imkanın varsa. Ben onu kullanıyorum gayet güzel hiç bir problem yok performans felan harika herşey.

İyi bir tercih yapmışsınız. Vatan değişim yapacaktır büyük ihtimalle. Değişsinler. Ben corsair cx 750w güç kaynağında cızırtı sorunu yaşadım. Tam 4 kez değiştiler. 4. değişimde cs serisiyle değiştiler. Şu an sıkıntısız kullanmaktayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı