GTX 970 FPS Sorunu

Nojaen

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı geçen sene ikinci el olarak aldım. İlk başlarda herhangi bir problemi yoktu fakat açık bıraktığım bir gecenin sabahında aşırı bir kasma yaşamaya başladım. Bilgisayarımı tamire de verdim, herhangi bir sorun yok diyerek sadece temizleme yaptılar. Sorun devam etmekte.

Specs:

Intel Core i5-6600 CPU @3.30 GHz 3.31 GHz
16 GB RAM/Kingston (8+8)
NVDIA GeForce GTX 970 4GB

256 GB bir SSD'm mevcut, özelliklerini maalesef bilmiyorum. Yanında bir de 1 TB bir HDD'm var.

Up?

Ram kullanımı ne durumda ve nasıl bir kasma mevcut?

Cevap için teşekkürler. Buyrun:

Bu sorunu ilk defa WoW oynarken fark ettim, etkinliğe girildiği anda (raid başladığı an ya da ortak alanlarda dolaşıldığı an) fps 10'un altına düşüyor. Şu an League of Legends oyunu sırasında test ettim, başka bir champ ile etkileşime girildiği an fps düşüyor. 60'a sabitlemiştim fakat 30 hatta 20'ye kadar düşüyor.

Dosya Ekleri

• sıcaklık.jpg
    sıcaklık.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 202
  • ram kullanımı.jpg
    ram kullanımı.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 203
Sürücüleri tekrar yükleyin , virüs taraması yapın, ramleri çıkartıp tekrar takın, BİOS pilini çıkarıp takın, belki bunlar işe yarıya bilir, birde güç kaynağınız nedir ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı