GTX 970 GTA 5 Düşük GPU Kullanımı

FPS sabitlemeyi kapattın mı? Açıksa kapat!

kaoXhJa.jpg

FPS sabitlemeyi kapattın mı? Açıksa kapat!

Eki Görüntüle 158646
Açık olsa da değişmiyor kapalı olsa da. Kapalıyken ekran titriyor oyun zevki 0'a iniyor.

Nvidia denetim masasindan gta 5 in ayarlarini yaptinizmi nvidiada bi sorun var kart bazen low profilde kaliyor oyunlarda.
Çoklu CPU'yu otomatik yapınca tamamını kullanmaya başladı. 3600 MB, 4xMsaa'da 70 FPS veriyor. Bu kart tam canavar. :)

Açık olsa da değişmiyor kapalı olsa da. Kapalıyken ekran titriyor oyun zevki 0'a iniyor.

Çoklu CPU'yu otomatik yapınca tamamını kullanmaya başladı. 3600 MB, 4xMsaa'da 70 FPS veriyor. Bu kart tam canavar. :)
Bu sefer 70-80 arası kullanıyor. 99dan düşmeye başladı.

Acaba nvidia denetim masası ayarını varsayılana çeksen. Orada ayarlarla oynamış olabilirsin.Bağlantılı optimizasyon çünkü varsayılan ayarı otomatiktir. :D Sende açık olmuş düzeltmişsin.

Acaba nvidia denetim masası ayarını varsayılana çeksen. Orada ayarlarla oynamış olabilirsin.Bağlantılı optimizasyon çünkü varsayılan ayarı otomatiktir. :D Sende açık olmuş düzeltmişsin.
Bende her şey normaldeydi, otomatiğe aldım işe yarar diye. %20'lik bir artış oldu. Hiç uğraşmadım, oyunu sildim.

1080 P DE 100++ FPS ALMAN lazım ben gtx 650 ti bost ile ortalama 40-50 alıyorum g3258 ile. senin sistemban 2 çeker :) fakat 6000 mhz ramler 3000 de çalışıyor onu çözemedim bir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı