GTX 970 için Anakart, İşlemci ve RAM Tavsiyesi

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Evga GTX 970 ekran kartım var bu karta uygun olan anakart işlemci ve RAM hangileri olmalıdır? Bir de i5 6600'le 7500 arasindaki fark nedir, 7500 yeni çıkmasına rağmen neden 6600'den ucuz. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli butçem yok en uygun olanı yapmaya çalışıyorum şöyle sorim en hesaplı olanı söyleyebilirseniz daha iyi olur.

MSI B150M Bazooka, i5 6600 ya da 6600k OC yapacaksan, 8 GB günümüz oyunlarında yetersiz kalıyor DDR4 2133 MHz RAM tercihinde bulunabilirsin.

MSI B150M Bazooka, i5 6600 ya da 6600k OC yapacaksan, 8 GB günümüz oyunlarında yetersiz kalıyor DDR4 2133 MHz RAM tercihinde bulunabilirsin.
Tamam teşekkür ederim.

I5 7500 kademe farklı ile daha düşük i5 6600'dan.
Bütçe belirtirsen daha iyisini önerebiliriz.
Belli butçem yok en uygun olanı yapmaya çalışıyorum şöyle sorim en hesaplı olanı söyleyebilirseniz daha iyi olur.​

B150 önerip O.C yapacaksanız demek? Dostum bütçeni ve hangi amaçla kullanacağını belirtir misin? Render, oyun?

Bütçe belirtmezsen çok sağlıklı yardımcı olamayız.

B150 önerip O.C yapacaksanız demek? Dostum bütçeni ve hangi amaçla kullanacağını belirtir misin? Render, oyun?

Amaç oyun tabii ki bütçede anakart işlemci ve RAM için 1.700 civarı birde ikinci el düşünüyorum.

Z170A GAMİNG M3 devam eden 12 ay garantisi Intel i5 6600K 1151 soketli işlemcimin devam eden 12 ay garantisi vardır. Kutu içeriği faturası, garantisi her şeyi tamdır. Kozmetik açıdan oldukça iyidirler.
Böyle bir ilan var bin 200 TL diyor işimi görür mü, fiyatı normal mi cok mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı