ASUS Prime A320M-K ile GTX 970 uyumlu mudur?

ThranduiI

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bütçem başlıktan anlaşıldığı gibi birazcık düşük. ASUS Prime A320M-K anakartı alırsam NVIDIA GTX 970 ekran kartı ile uyum sağlar mı?

Çok teşekkür ederim dostum. Bir sorum daha olacak. Yeni kasa da almayı düşünüyorum ama kafamı karıştıran konu şu; alacağım kasaya ve anakarta uyumlu PSU'yu nasıl bulabilirim? Ya da alacağım herhangi bir PSU, başlıkta bahsettiğim anakarta uyumlu olur mu?

Bunun harici boş kasa ve PSU tavsiyenizi de almak isterim.

Çok teşekkür ederim dostum. Bir sorum daha olacak. Yeni kasa da almayı düşünüyorum ama kafamı karıştıran konu şu; alacağım kasaya ve anakarta uyumlu PSU'yu nasıl bulabilirim? Ya da alacağım herhangi bir PSU, başlıkta bahsettiğim anakarta uyumlu olur mu?

Bunun harici boş kasa ve PSU tavsiyenizi de almak isterim.
Bütçenizi söylerseniz yardımcı olmaya çalışayım.

Bütçenizi söylerseniz yardımcı olmaya çalışayım.
Teşekkür ederim. Bütçem kasa ve PSU için maksimum 1500-2000 lira arasında. Düşük olabilir :)

Ayrıca biraz daha detaylandırmak istiyorum. Hazırlayacağım sistem şöyle;

NVIDIA GTX970
ASUS PRIME A320M-K
GSKILL 16GB DDR4 3000MHz CL16 1.35V
Sandisk 240GB Plus SATA 3.0 SSD
AMD Ryzen5 2600

Teşekkür ederim. Bütçem kasa ve PSU için maksimum 1500-2000 lira arasında. Düşük olabilir :)

NVIDIA GTX970
ASUS PRIME A320M-K
AMD Ryzen5 2600
Sistemin daha hiçbir parçasını almadıysanız daha iyi bir sistem toplanabilir.

Sistemin daha hiçbir parçasını almadıysanız daha iyi bir sistem toplanabilir.

İlgin için teşekkür ederim. Bir kısmı hazır malesef, önerini dikkate alacağım. Tekrardan teşekkür ederim iyi forumlar.

O SSD alınmaz. PNY CS900 alabilirsiniz. Ayrıca sorununa gelecek olursak, uyumludur.

NVIDIA GTX970
ASUS PRIME A320M-K
AMD Ryzen5 2600

O SSD alınmaz. PNY CS900 alabilirsiniz. Ayrıca sorununa gelecek olursak, uyumludur.

Teşekkür ederim. SSD malesef elimde. Deneyip göreceğim istediğim performansı vermez ise tavsiye ettiğin ürünü deneyeceğim.

Geri
Yukarı