GTX 970 ile İ5 6600 darboğaz

O çözünürlükte normaldir. 1080p değil mi monitörün?

Kartta bir sorun olmasın?
Bunu da düşünmedim değil. Vatan bilgisayar'da farklı bir gtx 970 taktık sonuçlar aynıydı afterburner'da.

Şuan hangi çözünürlükte oynuyorsun? DSR ile çözünürlüğü yükselt. Duruma göre 2K'da yapabilirsin, çözünürlüğü.
Şuanki çözünürlüğüm 1360x768 DSR olayını tam anlamadım 2.00x yazanımı seçicem ve yüzdeli bir ayar var %33'te onu kaç yapıcam?

Bunu da düşünmedim değil. Vatan bilgisayar'da farklı bir gtx 970 taktık sonuçlar aynıydı afterburner'da.

Şuanki çözünürlüğüm 1360x768 DSR olayını tam anlamadım 2.00x yazanımı seçicem ve yüzdeli bir ayar var %33'te onu kaç yapıcam?
Altta link verdi oradaki adımları izleyerek yapabilirsin. Ayrıca eğer diğer ekran kartlarında da aynı sonuçları aldıysanız çok geçmeden kartı iade et eğer öyle bir şansın varsa.

Nvidia GeForce Experience DSR Nasıl Aktif Edilir?

Bunları yap ve oyundaki değerleri tekrar söyle.
Sonuç yine aynı

Altta link verdi oradaki adımları izleyerek yapabilirsin. Ayrıca eğer diğer ekran kartlarında da aynı sonuçları aldıysanız çok geçmeden kartı iade et eğer öyle bir şansın varsa.
iade şansı yok o yüzden bu konuyu açtım kart değiştireyim mi diye ama fps değerlerindede aman aman bir düşüş yok tabii.

Sonuç yine aynı

iade şansı yok o yüzden bu konuyu açtım kart değiştireyim mi diye ama fps değerlerindede aman aman bir düşüş yok tabii.
Kartın tamamını kullansa yine dezavantaj olacak. Çünkü fazla tüketmiş olacak, yine o değerlerde seyrediyor olması ne kadar saçma ve garip olsa da iyi gibi.

Kart tam performanslı çalıştığı durumda kart tüketimi de maksimum değerine ulaşır, bunda bir anormallik yok, bu bir dezavantaj değildir. GTX 970 modeli de çok aşırı güç tüketen bir kartta değil.

Kart yeter ki tam performans çalışsın, kimse güç tüketimini önemsemez.

Kart tam performanslı çalıştığı durumda kart tüketimi de maksimum değerine ulaşır, bunda bir anormallik yok, bu bir dezavantaj değildir. GTX 970 modeli de çok aşırı güç tüketen bir kartta değil.

Kart yeter ki tam performans çalışsın, kimse güç tüketimini önemsemez.
Yani? ne yapmam gerekiyor?

1360x768 değiştirmedim

:)

'vsync (dikey senkronizasyon) açık iken FPS sabitlenir, oyun eğer'ki 30~60 FPS gibi 1 değere sabit ise bu durum normaldir, vsync açık'mı / kapalımı'dır. ? '

demiş birisi, VSYNC açıksa kapat bir de öyle dene. Çözünürlüğü de 1920x1080 varsa ona çek bir de, yada 1024.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı