GTX 970 Sistem düşük performans sorunu

By ÜmiT

Hectopat
Daha fazla  
2. el olarak aldığım MSI GTX 970 ekran kartım pek sarmıyor beni. Online FPS oyun oynarken oyun yeterince akıcı değil. Şimdi merak ettiğim şey bu ekran kartı bozuk olsaydı hiç açılmazdı değil mi?
Ya da bozuk olup da açıldığı halde performansta sıkıntı verir mi bi kart? Ya da gereksinim duyduğu enerjiyi güç kaynağı karşılayamıyor olabilir mi? High power 600 W güç kaynağı kullanıyorum.
  • i5 6600K işlemci
  • 16 GB RAM
  • Anakart MSI Z170A M5.
Anakartı da 2. el aldım. Anakartta olası bi sorun da bu sıkıntıya yol açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üslubumda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Hiç bir bilgi vermeden soru sormuşsun. Bende sana vermen gerekenleri belirtmişim, bunlar olmadan problemi bilemeyiz. Kusura bakmada sende bu kafayı bir zahmet değiştir. Yoksa derdine derman bulamazsın. :) İyi sosyaller.

Konu sahibi arkadaş problemi tam aktaramamış ancak bize de ; Güzelce problemi sormak düşer, birbirimizi kırmayalım boş yere :)

@By ÜmiT Tam olarak şikayetin nedir? FPS sürekli olarak düşük mü? Veya ani düşüşler mi yaşıyorsun? Online oyunlarda internet alt yapın, oyundan alacağın performansa direkt olarak etki edebiliyor, online kategoriye giren oyunlar ile performans testi yapmıyoruz biz genelde.

Sen istersen bu programın deneme sürümünü indirip 1080P Extreme ayarlada bir teste sok, sonucun ekran görüntüsünü de bizlerle paylaş. Bir eksiklik görürsek sebebine birlikte bakarız.
VALLEY UNIGINE Deneme Sürümü

Konu sahibi arkadaş problemi tam aktaramamış ancak bize de ; Güzelce problemi sormak düşer, birbirimizi kırmayalım boş yere :)

@By ÜmiT Tam olarak şikayetin nedir? FPS sürekli olarak düşük mü? Veya ani düşüşler mi yaşıyorsun? Online oyunlarda internet alt yapın, oyundan alacağın performansa direkt olarak etki edebiliyor, online kategoriye giren oyunlar ile performans testi yapmıyoruz biz genelde.

Sen istersen bu programın deneme sürümünü indirip 1080P Extreme ayarlada bir teste sok, sonucun ekran görüntüsünü de bizlerle paylaş. Bir eksiklik görürsek sebebine birlikte bakarız.

Kırıcı konuştuğumu sanmıyorum. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı