GTX 970 Sistem GTA 5 Düşük FPS Problemi

Şuan gönderemem ama çözünürlük 1080 p ve grafiklerde bu kartta daha önce rahat rahat oynadığım grafikler yani ayarlarla ilgili bir sorun yok.

O zaman sizden şunu rica edeceğim; NVIDIA Denetim Masası'na girip, tüm ayarları varsayılan ayarlarına döndürüp, oyunu yeniden dener misiniz?

"Durum" tam olarak neydi acaba? Ben de takılma sorunu yaşıyorum uzun soluklu oynamada.(8GB RAM)
Ya ben ramle ilgili olduğunu düşünmüyorum bendeki takilmanin çünkü ben daha önceden CS:GO'yu mesela 300 FPS te oynuyodum ama bugün ne olduysa oyunu açtığımda kasmalar başladı ve oyunu 20-30 FPS ile oynamaya başladım ekran kartı kullanımı yerlerde dolaşıyor bunun çözümünü arıyorum ancak kimse bu konu hakkında birşey yapamıyor.

Ya ben ramle ilgili olduğunu düşünmüyorum bendeki takilmanin çünkü ben daha önceden CS:GO'yu mesela 300 FPS te oynuyodum ama bugün ne olduysa oyunu açtığımda kasmalar başladı ve oyunu 20-30 FPS ile oynamaya başladım ekran kartı kullanımı yerlerde dolaşıyor bunun çözümünü arıyorum ancak kimse bu konu hakkında birşey yapamıyor.

Ram tek kanal 8 GB mi yoksa 2x4 GB şeklinde mi? Bilgisayarın BIOS kısmında ram hızları 2400 Mhz mi görünüyor?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı