GTA 5 düşük FPS problemi

Spaschy

Kilopat
Daha fazla  
GTA 5'de 20 FPS alıyorum. PUBG, CS:GO ve diğer oyunlarda sorun yok ancak GTA 5'de işlemci sıcaklığı 45-55 derece arası oluyor. Tahminimce işlemciyi tam gücüyle kullanmıyor ve 20 FPS veriyor, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTA 5'de 20 FPS alıyorum. PUBG, CS:GO ve diğer oyunlarda sorun yok ancak GTA 5'de işlemci sıcaklığı 45-55 derece arası oluyor. Tahminimce işlemciyi tam gücüyle kullanmıyor ve 20 FPS veriyor, ne yapmam lazım?
CS: GO ve GTA 5 kıyaslanmamalı. 'Belirttiğiniz kadarıyla' sisteminiz 20 FPS alabilecek bir güçte. Yani oyunda sorun falan yok gayet stabil bir oyun zaten.
Sorunu oyunda aramak yerine, önce sisteminizi belirtin.

CS: GO ve GTA 5 kıyaslanmamalı. 'Belirttiğiniz kadarıyla' sisteminiz 20 FPS alabilecek bir güçte. Yani oyunda sorun falan yok gayet stabil bir oyun zaten.

Çözüm
Kin kusmanıza gerek yoktu. Konuyu açtığımda yazmadığımı fark ettim ama çoktan moderatörler tarafından ceza yemiştim. Sorun driverları yeniden yüklediğim zaman ortadan kalktı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı