GTX 970 ve FX-8150 sistem nasıldır?

drogbaformalı

Decapat
Merhabalar, bilgisayarı yaklaşık 1 yıl önce aldım. Bilgisayarım toplama, abimin en yakın arkadaşı bilgisayarı topladı.

İlk toplanacağını duyduğum zaman hemen arkadaşlarıma söyledim ve onlarda GTX 970 kaldı mı gibi laflar duydum. Sonra içime kötü bir his kapıldı. Acaba 2. el toplamış olabilir mi? gibisinden düşüncelere kapıldım. Bilgisayarı 1.5 yıl önce 3300 TL'ye toplamıştım. Ekran kartının şimdiki fiyatına baktığım zaman 2500-3000'lere yakın, galiba üretimi durduğu için fiyatları güncellenmemiş.

Geçenlerde arkadaşımla internet kafeye gittik. Arkadaşım bilgisayar toplamak istedi ve bilgilenmek için internet kafe sahibi ile konuştu. GTX 960 ve 1050 model ekran kartlarımız var dedi. Ben de GTX 960 ekran kartlarının üretimi bitmiş galiba, satışı hala devam ediyor mu? dedim. İnternet kafe sahibi bunlar 2. el, biz 1050 Ti fiyatlarının 1 tık aşağısı fiyat tanıyoruz, güçleri hemen hemen aynı dedikten sonra içime benim ekran kartım da mı böyle alındı? gibisinden bir düşünce geçti ve buraya sormaya geldim.

Bilgisayarımdan memnunum. Durduk yere mavi ekran hatası verse de format atmaya kıyamıyorum. Malum her format atan adama güvenilmez. Tüm oyunları ultrada oynuyorum (PUBG, GTA V RDR2, BF V, War Thunder vs.). Sizce bu oyunları ultrada oynamam bu bilgisayarı zorlar mı?

GTX 970 4 GB, AMD FX-8150, 20 GB RAM, ASUS M5A97.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı