GTX 980 SLI VS R9 295X2

Bu durumda ne yapmalıyım?

• Kartını satıp GTX 980 SLI yap

• Kartını satıp GTX 980Ti'yi bekleyip onunla SLI yap

• Kartını satıp Çift GPU'lu 900 serisi ekran kartını bekle ve onu al

• R9 295X2 yi satma keyfine bak.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Katılıyorum. Mirkan abi bu işe çok hevesle girdi ama çok verimli sonuç alamadı. Hemde en az 6000 - 7000 TL boşa masraf yaptı. Tabi uyarıları dikkate almayınca olan cüzdana oldu ama neyse. :)

4700tl ekran kartı, 700tl anakart, 500tl işlemci, 1250tl ram, 700tl kasa+power, 220tl işlemci soğutucu, 70tl ram soğutucu, 80tl dvd yazıcı, 540tl ssd, 230tl hdd, 600tl ekstra fan, klavye mause, gameped, modem.

Keşke birazcık beynim olsaydı da ucuz bir pc+ps4 alsaydım. :D

Sakın SLİ işine girme, mevcut kartını yetmeyene kadar kullan.
Ne kadar paran olursa olsun, teknolojiye yetişemezsin bunu anladım.
Gtx980 Tİ alsan bile 6-7 ay sonra daha güçlüsü çıkacak. Bu işin sonu yok.

Doğru söylüyorsunuz, birde GTX 980 Ti tahminen ne zaman çıkar ? onu bekliyorumda.
Birde şu sözünüze katılıyorum '' Sakın SLİ işine girme, mevcut kartını yetmeyene kadar kullan '' bu sözde baya haklısınız :)

Abi adamın R9 295X2'si var ve değiş edeyim mi diyor. O kartın yanından geçmek için kara ciğerimi satarım. Dostum kartın çok ama çok güzel. O kartı satmana gerek yok. Zaten DX 12 desteği gelecek. Sorun yok yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi adamın R9 295X2'si var ve değiş edeyimmi diyor. O kartın yanından geçmek için kara ciğerimi satarım. Dostum kartın çok ama çok güzel. O kartı satmana gerek yok. Zaten DX 12 desteği gelecek. Sorun yok yani.
Dediğim gibi, g-sync'li bir monitör alma niyetindeyim. Ve bu monitörler de bildiğiniz üzere pahalı. O kadar para verip g-sync'den faydalanamamak istemiyorum.

Boşuna SLI yapmayın gtx990'ı bekleyin çift GPU daha iyidir. Ama R9 295x2 yi satıp gtx980'e SLI yapmak mantıksız olur çünkü elinde zaten çok iyi bir kart var.

Bende gtx 980 sli yapmak istiyorum çünkü rog swhift almayı planlıyorum ve 5k oyun oynıyacam o yüzden ve 6 ay sonra pc alıcam gtx 990 çıkarmı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı