GTX 980 Ti alınır mı?

Bütçe
4500
1660S performansını eski D3D11 oyunlarda veriyor genellikle, onun dışında yeni çıkan DX12, Vulkan kullanan oyunlarda gerisinde kalıyor.
Güncelliğini yitirmiş, nesil olarak geride kalmış her kart için yaşanılan senaryo bu. 3-4 yıl önce çıkan oyunlarda kafa kafaya hatta eski nesil olan kartın üstünlüğü biraz da olsa görülebilirken, yeni nesil oyunlarda tersi olabiliyor.

Güncelliğini yitirmiş, nesil olarak geride kalmış her kart için yaşanılan senaryo bu. 3-4 yıl önce çıkan oyunlarda kafa kafaya hatta eski nesil olan kartın üstünlüğü biraz da olsa görülebilirken, yeni nesil oyunlarda tersi olabiliyor.

Kararımı verdim 940MXli laptopla devam edeceğim kart sıkıntısı düzeldiğinde sistem toplarım artık.

Bir zamanların amiral gemisi olan kartı gömmeyin arkadaşlar hemen. Fiyatı uygunsa değerlendirilir. Birçok oyunu yüksek orta ayarda rahatlıkla oynatır, tatmin eder.

Bir zamanların amiral gemisi olan kartı gömmeyin arkadaşlar hemen. Fiyatı uygunsa değerlendirilir. Birçok oyunu yüksek orta ayarda rahatlıkla oynatır, tatmin eder.

Konunun üstünden epey zaman geçti bende forumu bırakmıştım şimdi tekrar başladım 5600X 3060 Ti'lı sistem dizdim eylül ayında 14000TL'ye gelmiş oldu cevaplarınızın çoğunu okumadım ama herkese teşekkürler konu kapanmıştır.

Hocam dişini sık para biriktir daha iyilerini alırsın. 5-6 yıllık eski kart almak yerine para biriktirip daha yeni nesil al.

Yeni konular

Geri
Yukarı