GTX 980 Tİ Marka Seçimi

omerpolitoglu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Ekran kartımı GTX 980 Ti modeli ile değiştirmeye karar verdim.

• Intel Skylake Core i7 6700K 4.0 GHz 8 MB LGA 1151 İşlemci
  • Silverstone Tundra Serisi TD03-LITE Intel İşlemci Soğutucusu
  • Asus Z170 Pro Gaming Intel Z170 1151 Soket DDR4 3400MHz O.C Sata 3.0 Usb 3.1 ATX Anakart
  • Kingston DDR4 8GB HyperX Fury Black 2666MHz DDR4 Ram
  • WD 1TB Blue 3,5" SATA III 6Gbit/s 7200 RPM 64MB Cache
  • Samsung 850 Evo Serisi 2.5" 250GB SATA3 SSD
  • COOLER MASTER RC-K380-KWA600-TR K380 PENCERELİ SİYAH MİDİ TOWER KASA 600W
  • ASUS STRIX R9 380 GAMING 4GB 256Bit 2DVI HDMI DP Ekran Kartı
  • BenQ 21.5 RL2240HE Gaming LEd Monitör 1ms sarı

Yukarıdaki belirtmiş olduğum özelliklerde oyun sistemim var. Yaklaşık 1 aydır araştırma içerisindeyim fakat hala bir sonuca ulaşmış değilim.

El elden üstündür demişler ben de bu yüzden tek başıma olmak yerine sizlere danışmaya karar verdim.

Aklımda Galax GTX 980Ti Hof modeli var ama kararsızlığım yüzünden aklım Asus Strix Oc 980 Ti'a da gidiyor. Bu sefer Asus'a bakarken MSI aklıma geliyor. Oradan Evga Ftw'ye geçiyorum, yurt dışı gümrük sorunu aklıma takılıyor. Bu şekilde karman çorman işe bulaşıyor ve bir neticeye varamıyorum.

İlgilenen konuya bakan okuma zahmetinde bulunan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verilen cevaplar için herkese teşekkür ederim. Sanırım aklımda olan Galax Gtx 980Ti Hof modelini alacağım. Bu kartı kullanan arkadaşlar varsa kart ile ilgili kısa da olsa beni kendi deneyimleriyle aydınlatırlarsa minnettar kalırım.

Amazon'dan alacaksanız gümrük meselesini dert etmeyiniz. Amazon sizden gümrük ücretini de tahsil ediyor. Kart elinize sorunsuz ulaşır. Ama fiyat farkı olarak uçurum yoksa yurtdışından alma konusunu bir daha düşünün. Sonuçta bir noktada garanti de gerekebilir :)

Hocam internette buldum tabloyu, ne kadar doğrudur bilmem. Ancak yardımı olabilir belki.

Dosya Ekleri

• coolpc_gtx980tihk-32.jpg
    coolpc_gtx980tihk-32.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 606
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı