GTX 980 Ti Marka ve Model Seçimi

qambL1905

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Gtx 980 ti almaya karar verdim fakat hangi firmanın ürününü tercih etmeliyim karar veremedim.

MSI gtx 980ti Skyhawk
Galaxy Gtx 980 ti HOF
Asus Strix Gtx 980ti veya ( Matrix gtx 980ti)

Desteğiniz ve bilginiz için şimdiden teşekkürler.

Yakın tarihte Seahawk aldım, performansından ve sıcaklık değerlerinden oldukça memnunum. Herhangi bir OC yapmadan, varsayılan fan ayarlarıyla Fallout 4'te (update yapılmadı, piyasaya sürülen ilk hali) Ultra ayarlarda (bazı ayarlar Ultra seçilmesine rağmen High kalabiliyor, onları da Ultra'ya çekerek) minimum 110-120 FPS aldım. Kapalı mekanlarda 250 FPS'ye kadar çıkabiliyor. Sıcaklık sistem boştayken 27-28 derece genelde. Full yük altındayken 59-60 dereceyi gördüm. Fan hızı 1100 RPM'de ve oda sıcaklığı 20-25 derece civarındayken bu sonuçlar alındı.

Diğer modeller hakkında yorum yapmayayım, kullanmadım çünkü. Genel olarak alacağım ürünleri MSI olarak seçiyorum. Yazdığınız modellerin hepsi performanslı ürünler.

Alınan veya verilen ödülleri pek inandırıcı bulmamışımdır. fakat suandada asus kullanmaktayım ve çok memnunum aklımı cezbeden tek yer sıvı sogutma oluşu gel beni al diyor =)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı