GTX Mocassin Mavi Switch klavye alınır mı?

Kendim kullanıyorum, bir gün önce geldi. Fazlasıyla güzel, boyutu abartılacak kadar değil. Orta boyutlarda, sesi switchi, hissiyatı gayet güzel. 10'ndan fazla aydınlatma seçeneği var Driver arayüzü basit. Yani sana kalmış, şahsen ben beğendim. Böylesine bir fiyata böyle kaliteli bir ürün olması etkileyici.

Kendim kullanıyorum, bir gün önce geldi. Fazlasıyla güzel, boyutu abartılacak kadar değil. Orta boyutlarda, sesi Switch'i, hissiyatı gayet güzel. 10'ndan fazla aydınlatma seçeneği var driver arayüzü basit. Yani sana kalmış, şahsen ben beğendim. Böylesine bir fiyata böyle kaliteli bir ürün olması etkileyici.

Altına pad koymadan kayma yapıyor mu? Bir de sizce sesi rahatsız edecek kadar çok mu?

GTX Mocassin mavi Switch Türkçe mekanik oyuncu klavyesi.
İnternette gördüm ve fiyatı gayet makul geldi.
Türk klavyesi sanırsam. Ne düşünüyorsunuz?

Fikrimi belirtmem gerekirse klavyeyi içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Neden bu kadar kesin konuşuyorsunuz diye sorarsınız klavyeyi test ettim. Tuş hissiyatını çok beğendim, tuş sesleri de gayet güzel, renk kombinasyonları da gayet iyi fazlasıyla mevcut sadece renkler ışıklı ortamda biraz sönük kalıyor.

Fikrimi belirtmem gerekirse klavyeyi içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Neden bu kadar kesin konuşuyorsunuz diye sorarsınız klavyeyi test ettim. Tuş hissiyatını çok beğendim, tuş sesleri de gayet güzel, renk kombinasyonları da gayet iyi fazlasıyla mevcut sadece renkler ışıklı ortamda biraz sönük kalıyor.

Işık hiç önemli değil benim içim laptop klavyemde fazlasıyla RGB'ye doydum. Tek çekincem masa üzerinden kaymasından korkuyorum. Klavye için pad im yok bu bir sorun olur mu? Bir de bazı blue switchler başka odalardaki insanları bile rahatsız ediyormuş hatta komşuları rahatsız eden blue switchler bile varmış bu klavyede öyle mi?

Işık hiç önemli değil benim içim laptop klavyemde fazlasıyla RGB'ye doydum. Tek çekincem masa üzerinden kaymasından korkuyorum. Klavye için pad im yok bu bir sorun olur mu? Bir de bazı blue switchler başka odalardaki insanları bile rahatsız ediyormuş hatta komşuları rahatsız eden blue switchler bile varmış bu klavyede öyle mi?
Işıklarında sorun yok, kaymıyor. Kayma gibi bir sorununda yok, tuş sesleri benim için güzel idea. Gayet güzel, YouTube üzerinde paylaşılan videolardanda az çok anlaşılır vaziyette. Şuanlık beni rahatsız eden bir tarafı yok. RGB tarafındada sıkıntı yok ayrıca fazlasıyla renk modu var. 20'den fazladır.

Yeni konular

Geri
Yukarı