GTX1050 Ti sürücüsü güncellenmiyor

camgibiyim

Hectopat
Merhabalar, sabah 8'e kadar halletmem gereken bir sorunlar karşı karşıyayım. Ekte fotoğraf koydum. Uzun zamandır driver güncelleme sorunum vardı fakat çözmek için uğraşmıyordum. DDU ile sürücü silme olayını öğrendikten sonra ekran kartı sürücümü temiz olarak kaldırdım ve tekrar siteden güncel olanı indirdim fakat yine güncellenmedi. İşin komik tarafı şu an ekran kartı driverım yok ve yükleyemiyorum. NVIDIA GTX1050 Ti. Windows güncellemesi falan da yapamıyorum. Bilgisayarımda genel bir günceleme sorunu var. Her şeyim orijinal.

Dosya Ekleri

• aaa.PNG
    aaa.PNG
    89,4 KB · Görüntüleme: 84
DDU işleminizi internet kapalı iken yapmanız daha sağlıklı olur. Çünkü DDU ile kaldırılan sürücü bilgisayar açılınca internete bağlı olduğu için Windows arkada ekran kartı sürücüsü yüklüyor.

DDU işleminizi internet kapalı iken yapmanız daha sağlıklı olur. Çünkü DDU ile kaldırılan sürücü bilgisayar açılınca internete bağlı olduğu için Windows arkada ekran kartı sürücüsü yüklüyor.
Olmadı maalesef
Nvidia Geferoce Experience üzerinden güncellemeyi/indirmeyi denediniz mi?
Geforce Experience de yüklenmiyor aynı sürücü gibi
Sistemimi geri yüklemek zorunda kaldım eski driverın gelmesi için bu sefer nvidia denetim masası gitti asla açılmıyor sağ tıklayınca da gözükmüyor.

Olmadı maalesef

Geforce Experience de yüklenmiyor aynı sürücü gibi
Sistemimi geri yüklemek zorunda kaldım eski driverın gelmesi için bu sefer nvidia denetim masası gitti asla açılmıyor sağ tıklayınca da gözükmüyor.
Bilgisayarı aldığınız markanın sitesinden indirip güncellemeyi deneyiniz bir de.

Geri
Yukarı