GTX1050 vs RX470

Arkadaş 460/560 performansını bir de oyunda drop yiyerek alacak öyle mi? Mantıksız iş. GTX 1050'yi zaten ucu ucuna besleyen bir işlemci. RX 470 ve 570 ile olacak darboğaz öyle ayar yükseltmeyle engellenemez. Arkadaşın kullanacağı çözünürlük bile belli değil. Monitörün çözünürlüğü düşükse GTX 1050 bile ızdırap yaşatır.

Arkadaş 460/560 performansını bir de oyunda drop yiyerek alacak öyle mi? Mantıksız iş. GTX 1050'yi zaten ucu ucuna besleyen bir işlemci. RX 470 ve 570 ile olacak darboğaz öyle ayar yükseltmeyle engellenemez. Arkadaşın kullanacağı çözünürlük bile belli değil. Monitörün çözünürlüğü düşükse GTX 1050 bile ızdırap yaşatır.

Cozunurluk 1360'a 768

En ıyısı 1050 Gaming X almak 2 GB'lık o ucu ucuna OC ıle falan az daha darbogaz engellerız.

Cozunurluk 1360'a 768.

En ıyısı 1050 Gaming X almak 2 GB'lık o ucu ucuna OC ıle falan az daha darbogaz engellerız.

Benim işlemcim de darboğaz yapıyor ama darboğaz makineyi öldürmek gibi anlaşılıyor galiba :)
Ben ileride tekrar ekran kartı almamak için boyle yaptim cok da faydasını gördüm.
Çünkü bununla kıyas edilen 1050 Ti daha az FPS veriyordu yani parasını haketmeyen bir karttı.
Ben ise şimdi bu ekran kartına darboğaz yapmayacak yeni sistemi alacağım
Ryzen serisi ve ( ve gpu yeniden alma derdim olmayacak )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı