GTX1060 Alıp Sıvı Soğutma Takmak ?

İsteyen istediğini alır, biz sadece öneririz. Ya önerimize uyar ya da uymaz. Ayrıca neden ahmak dedin? Ben böyle bir tabirde bulunmadım. Onlara ahmak diyen sensin...
GIGABYTE RX 480 G1 GAMING - So HOT!! Literally... dostum testler ortada hikaye okuyup millete yanlış bilgi vermeyin o zaman GTX1060 RX480'den daha performanslı bir kart elbette isteyen istediğini alır parası olan GTX1060 alsın RX480 alacağına kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş olayına getirmeye gerek yok

GIGABYTE RX 480 G1 GAMING - So HOT!! Literally... dostum testler ortada hikaye okuyup millete yanlış bilgi vermeyin o zaman GTX1060 RX480'den daha performanslı bir kart elbette isteyen istediğini alır parası olan GTX1060 alsın RX480 alacağına kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş olayına getirmeye gerek yok
Tamam kardeş, sıcak ise sıcak, gelecek sefere önermem bir daha. Ancak GTX 1060'ın daha iyi olduğunu kabul etmiyorum. DX11'de daha iyi olabilir, ancak testler bile DX12 ve Vulkan'da RX480'in daha iyi olduğunu gösteriyor.

Tamam kardeş, sıcak ise sıcak, gelecek sefere önermem bir daha. Ancak GTX 1060'ın daha iyi olduğunu kabul etmiyorum. DX11'de daha iyi olabilir, ancak testler bile DX12 ve Vulkan'da RX480'in daha iyi olduğunu gösteriyor.
Bak haklısın DX12'de Vulkanda önde ama gerçektende NVIDIA'nın bu sorunu çözmeyeceğine inanıyormusun ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı