GTX1060 İçin Marka ve Model Önerisi

Hangi marka GTX 1060? (Lütfen cevap olarak nedenini yazın.)

• Zotac GTX1060 AMP! Edition 6GB

• Zotac GTX1060 AMP! Edition+ 6GB

• ASUS GTX1060 Dual GeForce 6GB

• MSI GeForce GTX1060 Armor 6GB

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

furkansaridiken

Kilopat
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Yeni bir sistem topluyorum ve ekran kartına GTX1060 alacağım. Ancak hangi marka alacağıma karar veremedim. GTX1060 6GB olarak almayı düşünüyorum.
Birkaç seçeneğim var;
Sizce hangisi ve neden? Teşekkürler...

3 gündür Gaming X fanıyım. MSI GTX 1080 Gaming X tercih ettim 3 saat aralıksız oyun oynadım 72dereceyi geçmedi maximum 1.600fan devri ile.
Zotac ürünlerine 5 yıl garanti veriyor, fakat Türkiye'deki garantisi nasıldır bilmiyorum.
MSI ve Asus ürünleri 3 yıl garantili.

Dediğim gibi, ben ejderiyayı tercih ederdim.

Ben sana kesinlikle MSI GTX 1060 GamingX 6G öneririm. Şimdi neden kesin konuştum. Tamam performans olarak aynı kartlar. Ancak deneyimlerime göre ASUS ROG Strix (RX 470), Sapphire Nitro Plus (RX 570), ve MSI GTX 1060 GamingX kullandım. Aralarında en sessizi ve soğutması başarılı MSI olanıydı. Bence gtx 1060 kartlar arasında en sessiz ve soğutması başarılı MSI. Ama diğer model kartlarda bilemeyeceğim. FAN BOY değilim kesinlikle. Sadece deneyimlerimi paylaşmak istedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı