GTX1060 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Kalihua

Femtopat
Daha fazla  
RAM
2 8 gb 3200 mhz ram
SSD veya HDD modeli
hp ssd s700 250 gb toshiba mq01abd100
Ekran kartı
nvidia geforce 1060 3gb
Anakart
prime b350m-a
İşlemci
amd ryzen 3500x
Merhaba tekrardan, daha önce bir konu açmıştım mavi ekran sorunum hakkında. Açıkçası mavi ekranın nedenini sistem parçalarına kadar indirdiğimi düşünüyorum ama yine de sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.
Mavi ekran yemeye birkaç ay önce başladım ve sadece oyunlarda bu hatayı alıyorum, örneğin Valorant ve GTA 5 gibi.
Yaptığım işlemleri söylüyorum.
Birkaç kez format attım, DDU ile ekran kartı sürücülerini sıfırdan yükleyip sildim, Memtest yapıldı herhangi bir hata bulmadı, disk sürücülerini programlar aracılığı ile sağlığı kontrol edilip herhangi bir sorun bulunmadı, driverlar güncel bildiğim kadarıyla, Windows güncellemeleri yapılı son güncellemeye kadar atacağım. DMP dosyalarında eğer herhangi bir programdan bahsedecekseniz onu kaldır ya da onsuz oyna falan diye boşuna yazmayın nedenini söyleyeyim çünkü onlar olmadan 0 Windows kurulumu ile mavi ekran hatası alıyorum, yani sorun sistemde oldugunu sanmıyorum. SFC /scannow DISM komutlarını da denedim, birkaç kez herhangi bir sistem bozukluğu bulunmadı. Bu illet gerçekten bilgisayarımdan aldığım zevki zehir etti. Rica edersem en kısa sürede bu sorunu çözmemde yardımcı olur musunuz?
Yeni klasör.rar DMP dosyası burada bulunuyor. Aldığım ve sakladığım dosyaların bir kısmı daha fazla mavi ekran aldım ama Windows belirli gün sonrasında DMP dosyalarını siliyor sanırım, yani o dosyalara artık erişimim bulunmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı