GTX1080 İşlemci ve Monitör Tavsiyesi

Bütçe
4500
Kaynak belirtir misin?

Videoyu çeken kişi yüzünden bana saçma sapan bir damga vurmazsınız umarım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu çeken kişi yüzünden bana saçma sapan bir damga vurmazsınız umarım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka bir kaynak yok mu? James Donkey, Gamebooster öven birinin videosuna güvenmem.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat ekstra olarak anakart önermişsiniz. Sizce mevcut sistemimdeki anakart yeterli gelmez mi tavsiye ettiğiniz parçalara? Anakart yerine monitör bütçesini biraz daha yüksek tutup, 3600x alabilirim diye düşünmüştüm.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat ekstra olarak anakart önermişsiniz. Sizce mevcut sistemimdeki anakart yeterli gelmez mi tavsiye ettiğiniz parçalara? Anakart yerine monitör bütçesini biraz daha yüksek tutup, 3600X alabilirim diye düşünmüştüm.

Sisteminizdeki anakart sadece 6.nesil işlemci soketini destekliyor.
Önerdiğimiz işlemciler için anakart da almanız gerekiyor.

Sisteminizdeki anakart sadece 6.nesil işlemci soketini destekliyor.
Önerdiğimiz işlemciler için anakart da almanız gerekiyor.
Son olarak önerdiğiniz monitörler free-sync özelliğini destekler mi ekran kartım için? Duyduğuma göre bazı monitörlerde o özellik uyuşmuyormuş.

Büyük ihtimalle destekliyordur, desteklemese bile FPS sabitleyerek oynayabilirsiniz.
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
Büyük ihtimalle destekliyordur, desteklemese bile FPS sabitleyerek oynayabilirsiniz.
Monitörü vatandan sipariş ettim. Dün elime geçti deneme şansı buldum ve gerçekten tavsiye ediyorum. Onun dışında aklımı kurcalayan bir sorun daha var. Benim aldığım monitör VG24VQ modeli olarak gözüküyor hem faturada hem internet sitesinde sipariş sayfamda. Fakat bana gelen monitör VG24V ve araştırdığımda internette hiçbir bilgi bulamıyorum bu monitör hakkında. Özellik açısından fark yaratır mı sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı