GTX1650 ile Minecraft RTX oynanır mı?

Arkadaşlar Minecraft için RTX gibi (fakat değil) bir shader ile ilgili konu açtım:

Neden açtığınız bir konuyu başka bir konuda konu açtım gelin bakın diye paylaşıyorsunuz ki? Sorununuza cevap gelmezse öne Çıkar butonunu kullanın. Başka bir konuda açtığınız konuyu belirtmeyin. İyi sosyaller:D.
Tam bir bilgi sahibi olmadan bu kadar sert yorum yapmanız eminim sizi pişman etmiştir. NVIDIA getirdiği bir güncelleme ile GTX 10 serisi kartlarda RTX desteğini etkinleştirdi. Yani kartınız RTX olmasa da GTX 10 serisi bir kartınız varsa oyunlarda RTX açabilirsiniz. Ama kartınızda RTX çekirdekleri olmadığı için daha fazla FPS düşüşü yaşarsınız. Bu da bir video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız arkadaş GTX 10 serisi bir ekran kartı değil GTX 1650 ekran kartını sormuş. Ben pişman olmadım. Bence siz bilşmişlik tasladığınız için pişman olun. Ayrıca GTX 1650 Super ekran kartının doğru düzgün bir şekilde RTX bir şekilde oynatmayacağını belirtmiştim. Bence ilk önce yazdığım mesajları okuyup sonra bana pişmanlık duymamı gerektiğini söyleyin lütfen. İyi sosyaller:D.

Neden açtığınız bir konuyu başka bir konuda konu açtım gelin bakın diye paylaşıyorsunuz ki? Sorununuza cevap gelmezse öne Çıkar butonunu kullanın. Başka bir konuda açtığınız konuyu belirtmeyin. İyi sosyaller:D.

Yalnız arkadaş GTX 10 serisi bir ekran kartı değil GTX 1650 ekran kartını sormuş. Ben pişman olmadım. Bence siz bilşmişlik tasladığınız için pişman olun. Ayrıca GTX 1650 Super ekran kartının doğru düzgün bir şekilde RTX bir şekilde oynatmayacağını belirtmiştim. Bence ilk önce yazdığım mesajları okuyup sonra bana pişmanlık duymamı gerektiğini söyleyin lütfen. İyi sosyaller:D.
Hocam açtığım konu şu anki konuyla alakalıdır diye yazmıştım, yönlendirme amaçlı. Yoksa her konuya, açtığım konuyu yazmıyorum. Ayrıca açtığım konu da soru değil, yardımcı olmak amaçlı. Zorlamıyorum gelin bakın diye.

Geri
Yukarı